Statistika našeho portálu

  • 97 581 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 202 Míst a památek

VÁNOČNÍ TRHY - Náměstí Jiřího z Poděbrad

24.11.2017 - 23.12.2017 Praha

Zveme vás na Vánoční trhy s bohatým doprovodným programem.denně od 10:00 do 21:00 hod.I letos pro vás radnice připravila tradiční adventní program, který je nabitý a zaměřuje se jak na dětské, tak i dospělé návštěvníky. Těšit se můžete na rozsvícení vánočního stromu na náměstí Jiřího z Poděbrad, živý betlém nebo celou řadu koncertů a vystoupení.S prvními zimními mrazíky přichází pomalu i čas, kdy…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Praha 3
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Zveme vás na Vánoční trhy s bohatým doprovodným programem.

denně od 10:00 do 21:00 hod.

I letos pro vás radnice připravila tradiční adventní program, který je nabitý a zaměřuje se jak na dětské, tak i dospělé návštěvníky. Těšit se můžete na rozsvícení vánočního stromu na náměstí Jiřího z Poděbrad, živý betlém nebo celou řadu koncertů a vystoupení.

S prvními zimními mrazíky přichází pomalu i čas, kdy se všichni začínáme připravovat na Vánoční svátky. A na Vánoční období se pochopitelně chystá i Radnice, která připravila tradiční Adventní akce. Ať už na náměstní Jiřího Z Poděbrad, Betlémské kapli nebo Kulturním centru Vozovna. "Adventní akce zahájíme jak jinak než rozsvícením vánočního stromku, a to konkrétně 24. Listopadu v 16:30 hod na náměstí Jiřího z Poděbrad," komentuje zástupce starostky pro oblast kultury Alexander Bellu. Pro návštěvníky je připraven bohatý program. Pokud tedy budete mít v celém tom předvánočních shonu chvilku času, určitě se zastavte!

Namátkou z celé řady připravených akcí zmiňme exkluzivní provedení České mše vánoční Jakuba Jana Ryby v podání členů orchestru a sboru Národního divadla se sólisty Barborou Řeřichovou, Michaelou Kapustovou, Alešem Brisceinem, Svatoplukem Semem , které zakončí adventní program na nám. Jiřího z Poděbrad v sobotu 23. prosince. "Samozřejmě jsme nezapomněli ani na děti, pro které jsme připravili akce Čertovsky popletený Mikuláš," podotýká Alexander Bellu. Děti budou mít dále určitě také radost z živého betléma. IMG_2265

Nemůžeme samozřejmě letos opomenout ani kulturní program v KC Vozovna. Budete mít možnost se ponořit do vánoční atmosféry prostřednictvím těch nejkrásnějších vánočních říkadel a koled. Setkat se například s Barborkami, Mikulášem a koledovat se Štěpánem. Společně se zastavit u malého Ježíška. Na Jiřáku budete také moci navštívit adventní trhy. A mnoho dalšího!

Je toho zkrátka mnoho, co můžete ve svátečním čase na Žižkově navštívit. "Rád bych také všem občanům popřál klidný adventní čas a samozřejmě by mě velmi potěšilo, kdyby jim tyto nejkrásnější dny v roce zpříjemnila i některá z našich kulturních akcí," uzavírá Alexander Bellu.

Podrobný bohatý program na jednotlivé dny zobrazíte kliknutím na obrázek.

 

Těšíme se na vás!

 

Další akce v okolí

Open House Praha 2022 - Praha

16.05.2022 - 22.05.2022
Praha

Největší pražský festival otevřených budov a prostorů je zpět ve svém tradičním květnovém termínu. Osmý ročník…

Vítání cykloobčánků na střeše Centr…

19.05.2022 - 19.05.2022
Praha

Na střeše Centra Černý Most Městská část Prahy 14 přivítá letošní cykloobčánky.

Plečnikovy nerealizované projekty v…

19.05.2022 - 19.05.2022
Auditorium Collegium…

Jak by se bývala mohla změnit tvář dnešního hlavního města Slovinska, kdyby tento velký vizionářský duch mohl…

COOLIFE FEST - Praha

21.05.2022 - 21.05.2022
Smíchovská náplavka

Největší freestyle show, která v ČR nemá obdoby, odstartuje už v sobotu 21. května na pražské náplavce. Hned od rána…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 19. květen

Dnes má svátek Ivo

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete