Statistika našeho portálu

  • 101 389 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Vánoční trhy - Statek Bernard Královské Poříčí

03.12.2017 - 17.12.2017 Královské Poříčí

Nenechte si ujít Vánoční trhy.3. 12. a 17. 12. 2017 od 11 do 18 hodinChcete zažít poklidnou idylu staročeských Vánoc? Máte už dost blikajících neonů, divokých čertů a importovaných vánočních rekvizit? Přijďte nasát staré časy našich babiček, kdy žily krásné vánoční tradice a lidé si dárky vlastnoručně vyráběli. Statek Bernard je místem, kde Vaše děti ucítí vůni dřeva, rozkrojí si jablíčko a…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Statek Bernard, Šachetní 135, Královské Poříčí
Oblast
Severozápad
Kraj
Karlovarský kraj
Okres
Sokolov
Obec
Královské Poříčí

Fotogalerie k článku

Nenechte si ujít Vánoční trhy.

3. 12. a 17. 12. 2017 od 11 do 18 hodin

Chcete zažít poklidnou idylu staročeských Vánoc? Máte už dost blikajících neonů, divokých čertů a importovaných vánočních rekvizit? Přijďte nasát staré časy našich babiček, kdy žily krásné vánoční tradice a lidé si dárky vlastnoručně vyráběli. Statek Bernard je místem, kde Vaše děti ucítí vůni dřeva, rozkrojí si jablíčko a ochutnají domácí perníčky.

Program:

Ježíškova dílna – hlavním bodem programu letošních Vánoc na Statku je opět velká Ježíškova dílna. Prvních 100 dětí získává výrobu zcela zdarma – vyrobte si vlastní svíčku nebo mýdlo, staňte se designéry nebo mistry truhlářskými. Dílna je pro Vás otevřená po celou dobu trvání trhů, naši řemeslníci jsou na Vás připraveni!

Bohatý řemeslný jarmark - keramika, svíce, mýdla, dekorační předměty, výrobky z textilu, dřeva, skla či kůže a spousta dalšího – nakupujte originální rukodělné dárky pod stromeček.

Peklo pro malé i velké hříšníky - pekelníci a nebeští vyslanci obsadili Peklo na Statku Bernard! Nezapomenutelný zážitek pro Vaše děti! Napojení na ježíškovskou poštu!

Oživené vánoční tradice a zvyklosti - na co naši předkové o Vánocích nikdy nezapomínali? Rozkrojíme si společně jablíčko, budeme věštit z litého vosku nebo si odkryjeme věštbu pod hrníčkem, budeme se líbat pod jmelím!

Výstava betlémů - děti z celého Karlovarského kraje soutěží o nejkrásnější vlastnoručně vyrobený betlém! Přijďte i Vy pomoci rozhodnout, který je ten skutečně nejpovedenější! Připravili jsme pro Vás unikátní výstavu betlémů, které na Statku Bernard shromažďujeme už mnoho let. Přijďte se podívat, co máme ve sbírce nového!

Svařák, punč či jiné zimní speciality - ochutnejte tradiční české dobroty, od trdelníků přes domácí koláče až po vynikající klobásy z místního grilu.

Vystoupení hudebního uskupení Jen Tak a dětského sboru Zvonek při ZUŠ Sokolov – 3. 12. od 13:00 a 17. 12. od 13:00 - zastavme se na chvíli v předvánočním čase a zaposlouchejme se do hudby, jak ji dělají sokolovští zpěváci.

Betlémské světlo - habartovští skauti přivezou na Statek Bernard pravé betlémské světýlko!

Kapíkovo divadélko Šup Lup - maskot Statku Bernard, skřítek Kapík, pravidelně baví děti svým divadélkem. Jeho rošťácký kamarád Zlobílek si pro něj určitě připravil nějaké vánoční překvapení, 3. 12 v 11:30 a v 16:30, 17. 12. v 14:00 a v 16:30.

Vánoční zpívání Míši a Lucky - překrásné světové i české vánoční melodie v podání talentovaných zpěvaček.

Vystoupení Viktora Braunreitera - oblíbený herec navštíví Statek se svým pouličním divadlem v neděli 17. 12. ve 12:00

Zpívání pod vánočním stromem - zazpívejme si společně pár vánočních koled pod vedením zkušených muzikantů v 17:30.

Kapík a Zábavně-naučné centrum řeky Ohře - po celý den Vás bude rozpustilý maskot Statku Bernard lákat ke vstupu do Centra Ohře a také letos uvede slavnostní slosování velké celoroční soutěže Putování za odkazem Starého Bernarda (17. 12. ve 11:30)

Oba Vánoční trhy moderuje pan Radomír Voznica a paní Vendula Dolejší.

Pro velký úspěch jsme i letos pro Vás připravili originální fotosoutěž! Ctíte vánoční tradice? Už jste někdy dostali pusu pod jmelím? Přijďte se svým partnerem, partnerkou, kamarádem či kamarádkou, dcerou, synem, babičkou, snachou a nechejte se vyfotografovat pod naším speciálním líbacím jmelím. Fotky budou zveřejněny na našem facebooku a od 18. do 22. 12. bude probíhat velké hlasování. Vyhrává fotka s největším počtem lajků. Vítěz získává dva poukazy do restaurace na Statku Bernard, každý v hodnotě 400,- Kč! Soutěžte s námi! Přijeďte se líbat na Statek Bernard!

DOBROVOLNÉ VSTUPNÉ

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Hypnotizér v Chodově | prosinec 202…

06.12.2023 - 06.12.2023
Náměstí ČSM 1022, 357…

Přijďte se uvolnit a prožít si něco velice výjimečného na představení, které pořádá KASS Chodov.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 29. listopad

Dnes má svátek Zina

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete