Statistika našeho portálu

  • 94 425 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Veletrh hraček - Výstaviště Holešovice Praha

13.11.2014 - 16.11.2014 Praha

Už tradičně se na Výstavišti v pražských Holešovicích bude konat VELETRH HRAČEK, HER A DĚTSKÝCH POTŘEB. Ten letošní je již za rohem a proběhne v termínu 13. 11. - 16. 11. 2014, opět pod názvem DĚTSKÁ PLANETA.Připravujeme pro vás zábavný program s městečkem Hasbro. Ve čtvrtek a pátek se všem dětem a rodičům otevřou kreativní dílny s modelínou Play-Doh. V pátek se můžete těšit na známého dětského…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Výstaviště Praha Holešovice
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Už tradičně se na Výstavišti v pražských Holešovicích bude konat VELETRH HRAČEK, HER A DĚTSKÝCH POTŘEB. Ten letošní je již za rohem a proběhne v termínu 13. 11. - 16. 11. 2014, opět pod názvem DĚTSKÁ PLANETA.

Připravujeme pro vás zábavný program s městečkem Hasbro. Ve čtvrtek a pátek se všem dětem a rodičům otevřou kreativní dílny s modelínou Play-Doh. V pátek se můžete těšit na známého dětského baviče Michala Nesvatbu!

V sobotu, 15. listopadu navštívíte jednotlivé čtvrti městečka Hasbro. Těší se na vás zvířátka Littlest Pet Shop, kapela My Little Pony Equestria Girls, se kterými si můžete zazpívat i zatančit. Seznámíte se s novým Furby Boom a bezva aplikacemi. Velká přestřelka se chystá s Nerf Rebelle a Nerf Zombie, přidejte se ke svému týmu a pusťte se do akce! Transformers potkáte na živo přes rozšířenou realitu, přijďte si plácnout s Optimem Primem, vyfotit se se svými oblíbenými Transformery nebo si zacvičte s Bumblebeem.

Souběžně zde bude probíhat také VELETRH HRACÍCH KONZOLÍ A POČÍTAČOVÝCH HER pod názvem HRAY!EXPO, zaměřený nejen na fandy počítačů a náctileté návštěvníky. Rozhodně nebude chybět grand finále soutěže v PC hrách "BenQ Grunex Challenge", které mělo v loňském i předloňském roce mimořádný úspěch.Herní portál Grunex.com přichází s vyvrcholením sezóny BenQ Grunex Challenge 2014 na veletrh HRAY! EXPO, kde se před zraky tisíců diváků bude bojovat o pořádný balík peněz v populárních hrách Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends a Hearthstone: Heroes of Warcraft".

Vstupenky on-line

 

Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Výstava The food - Praha

22.10.2020 - 25.10.2020
Výstaviště

Největší pražský veletrh jídla a pití ze všech zemí THE FOOD konaný na Výstavišti v Holešovicích

Halloweenský karneval - Újezd nad L…

30.10.2020 - 31.10.2020
Mateřská školka Andělská

Halloweenský karneval pro děti

Noc vědců - Praha

27.11.2020 - 27.11.2020
Praha

Noc vědců, akce oživující v jeden večer stovky vědeckých budov, do kterých se běžný smrtelník nedostane. Návštěvníci…

Mint Market Praha listopad - Praha

28.11.2020 - 29.11.2020
Praha

Připravte se na Vánoce včas a bez stresu. Přijďte o víkendu 28. - 29. listopadu na MINT Market do haly 11 a 13 v areálu…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 25. říjen

Dnes má svátek Beáta

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete