Statistika našeho portálu

  • 94 724 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Velikonoce 2014 s programem pro děti

17.04.2014 - 21.04.2014 Kašperské Hory

Zveme všechny děti a jejich rodiče strávit velikonoční svátky k nám na Šumavu. Dětem začínají velikonoční prázdniny již od středy 16.4.2014, můžete si tedy společně užít opravdu prodloužený velikonoční víkend na horách, navíc s báječným programem pro děti i rodiče.Pro děti bude na každé odpoledne připraven krásný program - s výtvarnou dílnou a výrobou velikonočních dekorací a hlavně se spoustou…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Zveme všechny děti a jejich rodiče strávit velikonoční svátky k nám na Šumavu. Dětem začínají velikonoční prázdniny již od středy 16.4.2014, můžete si tedy společně užít opravdu prodloužený velikonoční víkend na horách, navíc s báječným programem pro děti i rodiče.


Pro děti bude na každé odpoledne připraven krásný program - s výtvarnou dílnou a výrobou velikonočních dekorací a hlavně se spoustou her venku v přírodě. Bílá sobota bude vyhrazena cestě za pokladem, kterou si užijí děti společně s rodiči. V pondělí samozřejmě nebude chybět velikonoční nadílka od našeho zajíčka

Po celou dobu pobytu si můžete užívat hotelové relaxační centrum, služby našeho výborného maséra pana Olšaníka a jeho bohaté nabídky masáží a samozřejmě ochutnat i spoustu tradičních velikonočních dobrot. Rezervujte si včas velikonoční pobyt na Šumavě!

 

Podrobnosti najdete zde http://www.sporthotel-rilancio.cz/velikonoce-2014-s-detmi-na-horach

tel: 379 738 340

mail: info@sporthotelrilancio.cz

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pátek 15. leden

Dnes má svátek Alice

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete