Statistika našeho portálu

  • 101 887 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Velikonoce 2023 - Karlovy Vary

05.04.2023 - 10.04.2023 Smetanovy sady

Velikonoční trhy se uskuteční v termínu 5. dubna až 10. dubna 2023 na prostranství před Hlavní poštou a v přední části Smetanových sadů. Podium bude umístěno obdobně jako v loňském roce, u fontány před budovou pošty a nasměrováno do sadů. Stánky s tradičním jarním a řemeslným sortimentem budou umístěny na pískové cesty v přední části sadů. Stánkový prodej a technické záležitosti spojené s pořádáním trhů zajišťuje městská společnost KV CITY CENTRUM s.r.o.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Odbor kultury, školství a tělovýchovy připravil kulturní program k Velikonočním trhům. Při sestavování programu se vycházelo z regionálních zdrojů, využita byla také "Databázi kulturních subjektů" a v programu se tak objevují i nová místní seskupení se kterými jsme dosud odbor nespolupracoval (Návraty 1, Kaufband). V pracovní dny jsou naplánovány 2 vystoupení v odpoledních hodinách, následně potom ve volných svátečních dnech jsou v programu zařazeny 3 vystoupení v časovém rozmezí 14:30 až 17:30 (18:00) hodin.

Pro nejmenší návštěvníky budou ve dnech 8. až 10. dubna 2023 (sobota, neděle, pondělí) připraveny dětské dílny, které organizačně zajišťuje Dům dětí a mládeže Karlovy Vary.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 26. únor

Dnes má svátek Dorota

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete