Statistika našeho portálu

  • 98 908 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Velikonoce na zámku Raduň

14.04.2017 - 23.04.2017 Raduň

VÁŽENÍ NÁVŠTĚVNÍCI  A PŘÍZNIVCI RADUŃSKÉHO ZÁMKU.  Na Velký pátek, Bílou sobotu, Boží hod velikonoční a Velikonoční pondělí zveme k prohlídce zámeckých reprezentačních a privátních salonů ve sváteční úpravě, doplněných květinovými aranžemi a dekoracemi inspirovanými dobovými předllohami 19. a první poloviny 20. století. Zkušení průvodci Vás provedou nejen slavnostně vyzdobnými interiéry, ale…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zámek Raduň,
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Opava
Obec
Raduň

Fotogalerie k článku

VÁŽENÍ NÁVŠTĚVNÍCI 
A PŘÍZNIVCI RADUŃSKÉHO ZÁMKU.  

Na Velký pátek, Bílou sobotu, Boží hod velikonoční a Velikonoční pondělí zveme k prohlídce zámeckých reprezentačních a privátních salonů ve sváteční úpravě, doplněných květinovými aranžemi a dekoracemi inspirovanými dobovými předllohami 19. a první poloviny 20. století. Zkušení průvodci Vás provedou nejen slavnostně vyzdobnými interiéry, ale nabídnou také výklad k historii a tradicím velikonočního zvykosloví na zámku i v podzámčí.     

Velikonoční prohlídky budou opakovány také o následujícím víkendu 22. a 23. dubna 2017; pro předem ohlášené skupiny nad deset osob také ve všední dny mezi 18. až 21. dubnem.

O Velikonocích a následujícím víkendu bude v rámci mimořádného instalačního programu přístupný pouze prohlídkový okruh A - jižní - se společenskými a soukromými pokoji panstva i personálu.

Prohlídkový okruh B - severní - s hostinským podkrovím bude uzavřen.

 

Těšíme se na vás!

 

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete