Statistika našeho portálu

  • 95 109 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Velikonoce s dětmi aneb Vykoleduj si jízdu

31.03.2013 Praha

Nevíte kam vyrazit s dětmi v Praze o velikonočním víkendu? Na velikonoční neděli 31. března jsme pro Vaše děti připravili hry a soutěže, ve kterých se neztratí ani ti nejmenší.Návštěvníci s dětmi zde najdou tradiční cíl výletu s dětmi za zábavou a dobrým pohoštěním v restauraci umístěné v areálu bobové dráhy. Na Bobové dráze budou připraveni animátoři, kteří zabaví předškolní i školou povinné…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Areál Bobové dráhy na Proseku Prosecká 36, Praha 9
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Nevíte kam vyrazit s dětmi v Praze o velikonočním víkendu? Na velikonoční neděli 31. března jsme pro Vaše děti připravili hry a soutěže, ve kterých se neztratí ani ti nejmenší.

Návštěvníci s dětmi zde najdou tradiční cíl výletu s dětmi za zábavou a dobrým pohoštěním v restauraci umístěné v areálu bobové dráhy. Na Bobové dráze budou připraveni animátoři, kteří zabaví předškolní i školou povinné ratolesti a zapojit se mohou i rodiče. Připravili jsme velikonoční úkoly pro nejmenší, kteří rádi vybarvují či malují obrázky. Tento rok budeme malovat s pastelkami STABILO, které si děti mohou na Bobové dráze exkluzivně vyzkoušet a případně i zakoupit. I ti nejmenší budou moci ukázat svou šikovnost při nošení vajíčka na lžíci nebo trefování se vajíčkem do velikonočního košíčku. Ti starší mohou namalovat svoje vajíčko a vyrobit velikonoční košíček, vyzdobit jej a nakonec si tak odnést domů vlastoručně vyrobený malý dárek .

Originální na akci bude také pokus o vytvoření největšího košíčku plného vajíček nebo postavení Velké vajíčkové bobové dráhy se stavebnicí MAKEDO.

Jsou připraveny další hry rozvíjející zručnost dětí a jemnou motoriku, například vystřihování velikonočních motivů a vytváření dekorací vhodných pro zapíchnutí do květináče doma nebo závěsných do pokojíčku. Pro už opravdu starší děti a ty hodně šikovné tu budou připraveny těžší úkoly jako je složení básničky, zhotovení dekorace vajíček ubrouskovou metodou.

Děti, které splní 4 velikonoční úkoly dostanou jako dárek poukaz na jednu jízdu na Bobové dráze Prosek zdarma, který mohou využít hned nebo i několik měsíců později.

O nepřetržitou zábavu se postará i personál Restaurace na Bobové dráze, který připraví vynikající speciality na oběd i svačinku pro děti i dospělé.

Všechny výtvory dětí, které si děti neodnesou domů tu zůstanou a bude z nich další rok vytvořena výzdoba Bobové dráhy na Velikonoce. Přijďte se tedy podívat, zda tu nenajdete svoje obrázky namalované před rokem !

Další akce v okolí

Online: On-line maškarní bál - celá…

18.04.2021 - 18.04.2021
Mezilesí 2058/6, Praha…

Z komunitního centra Mumraj proběhne 18. 4. 2021 od 16:00 online stream maškarního bálu.

Online: Kosmonauti (2/2) - celá ČR

19.04.2021 - 24.04.2021
Praha

Vydejte se do vesmíru prostřednictvím Prima ZOOM. 60 let od prvního letu člověka do vesmíru.

Online: Dernisáže na Pragovce - cel…

22.04.2021 - 22.04.2021
Pragovka Gallery a The…

Pragovka Gallery a The White Room  pořádá dernisáže výstav z pásma Ekologická úzkost II: Nebezpečný odstup,…

Grand Veteran - Praha

24.04.2021 - 24.04.2021
Psychiatrická lečebna…

Srdečně Vás zveme na jedinečnou akci všech klubů historických vozidel v ČR Grand Veteran. Na jednom místě se veřejnosti…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 18. duben

Dnes má svátek Valérie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete