Statistika našeho portálu

  • 96 081 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Velikonoce s dětmi aneb Vykoleduj si jízdu

31.03.2013 Praha

Nevíte kam vyrazit s dětmi v Praze o velikonočním víkendu? Na velikonoční neděli 31. března jsme pro Vaše děti připravili hry a soutěže, ve kterých se neztratí ani ti nejmenší.Návštěvníci s dětmi zde najdou tradiční cíl výletu s dětmi za zábavou a dobrým pohoštěním v restauraci umístěné v areálu bobové dráhy. Na Bobové dráze budou připraveni animátoři, kteří zabaví předškolní i školou povinné…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Areál Bobové dráhy na Proseku Prosecká 36, Praha 9
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Nevíte kam vyrazit s dětmi v Praze o velikonočním víkendu? Na velikonoční neděli 31. března jsme pro Vaše děti připravili hry a soutěže, ve kterých se neztratí ani ti nejmenší.

Návštěvníci s dětmi zde najdou tradiční cíl výletu s dětmi za zábavou a dobrým pohoštěním v restauraci umístěné v areálu bobové dráhy. Na Bobové dráze budou připraveni animátoři, kteří zabaví předškolní i školou povinné ratolesti a zapojit se mohou i rodiče. Připravili jsme velikonoční úkoly pro nejmenší, kteří rádi vybarvují či malují obrázky. Tento rok budeme malovat s pastelkami STABILO, které si děti mohou na Bobové dráze exkluzivně vyzkoušet a případně i zakoupit. I ti nejmenší budou moci ukázat svou šikovnost při nošení vajíčka na lžíci nebo trefování se vajíčkem do velikonočního košíčku. Ti starší mohou namalovat svoje vajíčko a vyrobit velikonoční košíček, vyzdobit jej a nakonec si tak odnést domů vlastoručně vyrobený malý dárek .

Originální na akci bude také pokus o vytvoření největšího košíčku plného vajíček nebo postavení Velké vajíčkové bobové dráhy se stavebnicí MAKEDO.

Jsou připraveny další hry rozvíjející zručnost dětí a jemnou motoriku, například vystřihování velikonočních motivů a vytváření dekorací vhodných pro zapíchnutí do květináče doma nebo závěsných do pokojíčku. Pro už opravdu starší děti a ty hodně šikovné tu budou připraveny těžší úkoly jako je složení básničky, zhotovení dekorace vajíček ubrouskovou metodou.

Děti, které splní 4 velikonoční úkoly dostanou jako dárek poukaz na jednu jízdu na Bobové dráze Prosek zdarma, který mohou využít hned nebo i několik měsíců později.

O nepřetržitou zábavu se postará i personál Restaurace na Bobové dráze, který připraví vynikající speciality na oběd i svačinku pro děti i dospělé.

Všechny výtvory dětí, které si děti neodnesou domů tu zůstanou a bude z nich další rok vytvořena výzdoba Bobové dráhy na Velikonoce. Přijďte se tedy podívat, zda tu nenajdete svoje obrázky namalované před rokem !

Další akce v okolí

Struny dětem: Pocta Duke Ellingtovi…

18.09.2021 - 18.09.2021
DOX - Centrum…

Rodinný festival Struny dětem vzdá tuto sobotu 18. září pražského DOXu poctu ikoně americké hudby 20. století Duke…

Zažít Pragovku jinak - Praha

18.09.2021 - 18.09.2021
Praha

V rámci celopražské akce Zažij město jinak si pro vás Pragovka Gallery přichystala pestrý program s velkou škálou…

Hostivařská 15° - Praha

19.09.2021 - 19.09.2021
Hostivař

Hostivařská 15 je po velice úspěšném loňském 2. ročníku další zastávkou série Pivní běhy a v roce 2021 a odstartuje již…

GO DAY - Praha

20.09.2021 - 20.09.2021
Peloton odstartuje od…

Fialové cyklojízdy hlavním městem, která již proběhla i v letech 2019 a 2020 pod záštitou ministra zdravotnictví ČR…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 18. září

Dnes má svátek Kryštof

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete