Statistika našeho portálu

  • 90 524 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 170 Míst a památek

Velikonoce v pasáži Platýz - Praha

12.04.2017 Praha

Nenechte si ujít VELIKONOCE V PLATÝZUUž víte, kde ideálně začít velikonoční svátky? Máte plány kam na škaredou středu? Jedině do Platýzu, kde nebude nic škaredé! V krásném a milém prostředí pasáže Platýz na Vás ve středu 12. 4. 2017 čeká velikonoční program plný tradic, zvyků a zábavy pro malé i velké. Od 15:00 do 18:00 budete moci vyzkoušet pletení pomlázek, zdobení velikonočních perníčků,…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Pasáž Platýz, Národní 37, Praha 1
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Nenechte si ujít VELIKONOCE V PLATÝZU

Už víte, kde ideálně začít velikonoční svátky? Máte plány kam na škaredou středu? Jedině do Platýzu, kde nebude nic škaredé! V krásném a milém prostředí pasáže Platýz na Vás ve středu 12. 4. 2017 čeká velikonoční program plný tradic, zvyků a zábavy pro malé i velké. Od 15:00 do 18:00 budete moci vyzkoušet pletení pomlázek, zdobení velikonočních perníčků, navštívit výtvarnou dílničku pro děti a především vyhrát mnoho zajímavých cen. Pro všechny šikovné dětičky máme připraveny zajímavé dárky a především na Vás čeká velikonoční stánek s možností zajímavé výhry. To vše v samém centru Prahy, na adrese Národní 37, Praha 1.

Pasáž Platýz ve středu 12. 4. 2017 od 15:00 do 18:00 hodin přivítá všechny dětské i dospělé návštěvníky. Po celou dobu konání akce Vám bude k dispozici výtvarná dílnička pro děti, možnost zdobení velikonočních perníčků a především kurz pletení pomlázek s možností jejich zakoupení. Slečny v krásných tradičních krojích Vám nabídnou krásná velikonoční vajíčka, která mohou být i výherní! Po celou dobu akce probíhá také možnost získání zajímavé výhry v našem velikonočním stánku. Otočte vajíčko a zjistěte, zda právě vy vyhráváte! Na všechny pilné děti čekají dárečky od jazykové školy Jipka, Mladé Fronty a také sladké odměny od merci nebo nimm2. Stavte se se svými blízkými, přáteli nebo rodinou a vychutnejte si příjemné velikonoční odpoledne.

Platýz je nemovitou kulturní památkou ve vlastnictví hlavního města Prahy, která ve svém středu skýtá klidnou, příjemnou a přátelskou atmosféru činžovního domu s pestrou nabídkou nákupů či posezení v kavárnách a restauraci. Přijďte tedy oslavit začátek jara a užít si společný čas se svými dětmi v samém centru Prahy.

Vstup i program akce je zcela zdarma.

Více informací o této i mnoha dalších akcích, současném dění i bohaté historii objektu Platýz naleznete na Facebookových stránkách

https://www.facebook.com/PlatyzNarodni37 .

Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Feminismus a gender jako vysvobozen…

16.10.2019 - 16.10.2019
Náprstkovo muzeum…

Z cyklu diskusí o ženské emancipaci

Mezinárodní festival designu Design…

17.10.2019 - 21.10.2019
Výstaviště Praha…

Designblok, Prague International Design Festival je největší výběrová přehlídka designu a módy ve střední Evropě.…

Meet Papír - Praha

19.10.2019 - 19.10.2019
Dívadlo X10, Charvátova…

Papír žije! Meet Papír! Máte rádi papír? Nemůžete pro sebe najít vhodný diář? Tak si přijďte vybrat ten nejlepší na…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 16. říjen

Dnes má svátek Havel

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete