Statistika našeho portálu

  • 95 128 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Zámek Telč

31.03.2018 Telč

Sdílení o.p.s. ve spolupráci se Státním zámkem Telč opět pořádá Velikonoční jarmark, který se uskuteční na nádvoří telčského zámku v sobotu 31. března od 10.00 do 16.00 hod. tentokrát s jo-jem.Tato dobročinná akce se pravidelně koná za účelem podpory mobilního hospice Sdílení.Během celého dne bude možné zakoupit dobročinné jo-jo a zkusit napodobit profesionální jo-jaře, kteří zde budou…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zámek Telč
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Jihlava
Obec
Telč

Fotogalerie k článku

Sdílení o.p.s. ve spolupráci se Státním zámkem Telč opět pořádá Velikonoční jarmark, který se uskuteční na nádvoří telčského zámku v sobotu 31. března od 10.00 do 16.00 hod. tentokrát s jo-jem.

Tato dobročinná akce se pravidelně koná za účelem podpory mobilního hospice Sdílení.

Během celého dne bude možné zakoupit dobročinné jo-jo a zkusit napodobit profesionální jo-jaře, kteří zde budou vystupovat.

Jarmark bude nabízet stánky nejen s velikonočním zbožím, občerstvení, tvořivé dílny pro děti, výstavu dravců a sov. Ve 14 hodin vystoupí v Zámecké konírně folklórní soubor Krahuláček. V zámku bude otevřena trasa A a expozice Pyšná princezna.

Lidé se mohou po celý den informovat o zdravotních a sociálních službách nabízených Sdílením či přispět na jejich provoz.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

čtvrtek 22. duben

Dnes má svátek Evženie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete