Statistika našeho portálu

  • 94 737 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Velikonoční otevřené sklepy - Valtice

31.03.2018 Valtice

Nenechte si ujít Velikonoční otevřené sklepy ve Valticích - putování hlavním městem vína, otevřené vinné sklepy a vinotéky - degustace vín.Milí účastníci/zájemci o letošní Velikonoční otevřené sklepy Valtice, vstupné na naši akci bude letos činit 450 Kč a bude zahrnovat skleničku, mapku, kyvadlovou dopravu autobusem ?? (každou hodinu z Náměstí Svobody, pouze mezi sklepy/vinotékami na okraji…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Nenechte si ujít Velikonoční otevřené sklepy ve Valticích - putování hlavním městem vína, otevřené vinné sklepy a vinotéky - degustace vín.

Milí účastníci/zájemci o letošní Velikonoční otevřené sklepy Valtice, vstupné na naši akci bude letos činit 450 Kč a bude zahrnovat skleničku, mapku, kyvadlovou dopravu autobusem ?? (každou hodinu z Náměstí Svobody, pouze mezi sklepy/vinotékami na okraji města), kuponek na 1 degustační vzorek ZDARMA v každém sklepě/vinotéce a poukaz na nákup vína v hodnotě 100 Kč. Prodej vstupenek bude v den akce v Turistickém informačním centru na Náměstí Svobody.

Těšíme se na vás!

Bohatý výběr akcí, dětských, akcí na hradech a zámcích, v muzeích, historických, folklorních, gastronomických atd., po celé České republice najdete zde

Děkujeme vám za přízeň.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

středa 20. leden

Dnes má svátek Ilona

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete