Statistika našeho portálu

  • 94 967 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 190 Míst a památek

Velikonoční prázdniny - Aquapalace Praha

29.03.2018 - 02.04.2018 Praha

Velikonoční svátky s tradicemi i koupačkou zažijte v Aquapalace Praha Máte pocit, že kouzlo tradičních Velikonoc se vytratilo a čekáním na koledníky nehodláte promarnit 4 dny volna? Nebo jen nemáte plán, jak si s rodinou užít svátky? Potom využijte prodlouženého víkendu a prožijte začátek jara v nejzábavnějším aquaparku Aquapalace Praha, kde pro vás zabalili velikonoční tradice do pořádné dávky…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Aquapalace Praha, Pražská 138, obchodní zóna Průhonice – Čestlice Říčany
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Velikonoční svátky s tradicemi i koupačkou zažijte v Aquapalace Praha

Máte pocit, že kouzlo tradičních Velikonoc se vytratilo a čekáním na koledníky nehodláte promarnit 4 dny volna? Nebo jen nemáte plán, jak si s rodinou užít svátky? Potom využijte prodlouženého víkendu a prožijte začátek jara v nejzábavnějším aquaparku Aquapalace Praha, kde pro vás zabalili velikonoční tradice do pořádné dávky vodní zábavy.

Velikonoční prázdniny s nabitým programem startují již od čtvrtečního rána 29. března a potrvají do pondělí 2. dubna. Děti každého věku uvítá ve vstupní hale Králíček Petr, který jim rozdá sladkou odměnu v podobě čokoládových zajíčků a vajíček. Přímo v prostoru Vodního světa budou čekat na malé šikuly kreativní dílny, ve kterých si vyzkouší barvení velikonočních kraslic i pletení pomlázek. Dítka dobrodružné povahy se mohou vydat na zábavnou stezku napříč Vodním světem.

Vodní zábava s 12 tobogany, vlnobitím a dechberoucí projekcí Laser show

Vodní svět v Čestlicích skýtá tři tematické paláce - Palác pokladů, dobrodružství a relaxu. Objevíte v nich legraci a napětí na 12 tobogánech, včetně šíleného adrenalinového trychtýře i tandemové skluzavky, kde se s parťákem utkáte v závodu o nejrychlejší sjezd. V bazénu s vlnobitím zažijte pocit jako byste se právě koupali v moři a dravá řeka vás bude unášet svým 450 metrů dlouhým proudem vinoucím se celým aquaparkem. Klidnější nátury zase ocení plavecký bazén a vířivky s teplou vodou či poutavou projekci laser show promítanou přímo nad vodní hladinou.

Náš tip!

Jste pravidelným návštěvníkem Aquapalace Praha? Vsaďte na roční členství, se kterým dopřejete sobě i své rodině porci oblíbené zábavy a sportovního vyžití ještě výhodněji. Rodinný balíček tak přináší možnost navštívit jednou týdně Vodní svět, a to jen za 345,10 korun pro celou rodinu!

 


Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Online: Jak na správnou výživu a po…

13.03.2021 - 13.03.2021
ČESKÝ SVAZ AEROBIKU A…

Chcete, aby vaše děti, či vaši svěřenci, které učíte, nebo s nimiž cvičíte, byli zdraví? Pak se zaměřte na to, aby měli…

Online: soutěžní kvíz Star Wars - c…

13.03.2021 - 13.03.2021
Praha

Star Wars online kvíz s moderátorem v přímém přenosu ! K této hře nepotřebujete žádné znalosti ani speciální…

Matiné s hudbou z filmů a pohádek -…

11.04.2021 - 11.04.2021
Švandovo divadlo

Oblíbené melodie z filmů a pohádek v podání dětského smyčcového orchestru Harmonie.

Běh Urban Challenge - Praha

17.04.2021 - 17.04.2021
Psychiatrická nemocnice…

5. ročník originálního překážkového závodu v městském prostředí je tady!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 6. březen

Dnes má svátek Miroslav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete