Statistika našeho portálu

  • 95 438 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

Velikonoční prázdniny - Aquapalace Praha

29.03.2018 - 02.04.2018 Praha

Velikonoční svátky s tradicemi i koupačkou zažijte v Aquapalace Praha Máte pocit, že kouzlo tradičních Velikonoc se vytratilo a čekáním na koledníky nehodláte promarnit 4 dny volna? Nebo jen nemáte plán, jak si s rodinou užít svátky? Potom využijte prodlouženého víkendu a prožijte začátek jara v nejzábavnějším aquaparku Aquapalace Praha, kde pro vás zabalili velikonoční tradice do pořádné dávky…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Aquapalace Praha, Pražská 138, obchodní zóna Průhonice – Čestlice Říčany
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Velikonoční svátky s tradicemi i koupačkou zažijte v Aquapalace Praha

Máte pocit, že kouzlo tradičních Velikonoc se vytratilo a čekáním na koledníky nehodláte promarnit 4 dny volna? Nebo jen nemáte plán, jak si s rodinou užít svátky? Potom využijte prodlouženého víkendu a prožijte začátek jara v nejzábavnějším aquaparku Aquapalace Praha, kde pro vás zabalili velikonoční tradice do pořádné dávky vodní zábavy.

Velikonoční prázdniny s nabitým programem startují již od čtvrtečního rána 29. března a potrvají do pondělí 2. dubna. Děti každého věku uvítá ve vstupní hale Králíček Petr, který jim rozdá sladkou odměnu v podobě čokoládových zajíčků a vajíček. Přímo v prostoru Vodního světa budou čekat na malé šikuly kreativní dílny, ve kterých si vyzkouší barvení velikonočních kraslic i pletení pomlázek. Dítka dobrodružné povahy se mohou vydat na zábavnou stezku napříč Vodním světem.

Vodní zábava s 12 tobogany, vlnobitím a dechberoucí projekcí Laser show

Vodní svět v Čestlicích skýtá tři tematické paláce - Palác pokladů, dobrodružství a relaxu. Objevíte v nich legraci a napětí na 12 tobogánech, včetně šíleného adrenalinového trychtýře i tandemové skluzavky, kde se s parťákem utkáte v závodu o nejrychlejší sjezd. V bazénu s vlnobitím zažijte pocit jako byste se právě koupali v moři a dravá řeka vás bude unášet svým 450 metrů dlouhým proudem vinoucím se celým aquaparkem. Klidnější nátury zase ocení plavecký bazén a vířivky s teplou vodou či poutavou projekci laser show promítanou přímo nad vodní hladinou.

Náš tip!

Jste pravidelným návštěvníkem Aquapalace Praha? Vsaďte na roční členství, se kterým dopřejete sobě i své rodině porci oblíbené zábavy a sportovního vyžití ještě výhodněji. Rodinný balíček tak přináší možnost navštívit jednou týdně Vodní svět, a to jen za 345,10 korun pro celou rodinu!

 


Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Klasika a hudba z filmů a pohádek -…

18.06.2021 - 18.06.2021
Karmelitská 2/4, 118 00…

Koncert orchestru Nadačního fondu Harmonie zejména pro rodiny s dětmi.

Dětský prodejní festival Mini - Pra…

18.06.2021 - 19.06.2021
Bubenské nábřeží…

mini bude!

MIMRAJ 2021 - Praha

18.06.2021 - 18.06.2021
Praha

Setkání umělců nonverbálního, tanečního a improvizačního divadla MIMRAJ to bude pro Pražany pěkný “mumraj”.

Dětský cykloden - Praha

20.06.2021 - 20.06.2021
U ledáren

Dětský cykloden na Praze 4.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 14. červen

Dnes má svátek Roland

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete