Statistika našeho portálu

  • 101 421 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Velikonoční prázdniny s draky - Staré Hrady

14.04.2022 - 18.04.2022 Hrad a zámek Staré Hrady

Hrad a zámek Staré Hrady v Českém ráji nabízí pohádková dobrodružství a zároveň odhaluje kus historie českého království. Výlet pro děti i dospělé - celoročně a za každého počasí.

Adresa a kontaktní informace

Hrad a zámek Staré Hrady
https://www.starehrady.cz/

Fotogalerie k článku

Oslavte svátky jara v atmosféře pohádkového hradu a zámku. Netradiční velikonoční výlet pro Vaši rodinu. Dračí Velikonoce - pestrobarevná dračí vejce na zámku. Užijte si VELIKONOCE JINAK. Ochutnejte sváteční lektvary, utrejchy a  dobroty našich čarodějnic a princezen. Pro každé dítko čokoládová odměna. Zábava,hry a překvapení pro děti i dospělé. Mnoho novinek v roce 2022.

Otevřeno je celé velikonoční prázdniny od čtvrtka 14. 4. až do pondělí 18. 4. včetně.  Čekají na vás krásné princezny, veselé  čarodějnice a rozpustilé čarocezny a čertenice. S nimi si užijete spousta zábavy, her a překvapení pro děti i dospělé.

Navštivte naše prohlídkové okruhy Do pohádek čaroděje Archibalda I. a podívejte se, jak v Zámeckém pohádkovém sklepení slaví jarní svátky vodníci, obři, draci a jak čerti v čertovské domácnosti. Na hradě Vás čeká svátečně naladěn dračí král Rozumbraďák XVI. a ve Zdravosvětě a Dračím království pestrobarevná dračí vejce. Na pohádkové půdě můžete zkontrolovat, jak pečlivě starohradské čarodějnice provedly jarní úklid. Už se na Vás všichni moc těšíme!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 5. prosinec

Dnes má svátek Jitka

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete