Statistika našeho portálu

  • 96 824 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 200 Míst a památek

Velikonoční trhy města Cheb

19.04.2014 - 20.04.2014 Cheb

Společně s trhy bude na náměstí po oba dny probíhat také zajímavý program pro rodiny s dětmi Vítání jara  Nová, podstatně atraktivnější podoba farmářských trhů bude mít na chebském náměstí Krále Jiřího z Poděbrad premiéru o blížícím se velikonočním víkendu, tedy v sobotu 19. a v neděli 20. dubna. Společně s Velikonočními trhy bude na náměstí po oba dny probíhat také zajímavý program pro rodiny s…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Cheb, Nám. Krále Jiřího z Poděbrad
Oblast
Severozápad
Kraj
Karlovarský kraj
Okres
Cheb
Obec
Cheb

Fotogalerie k článku

Společně s trhy bude na náměstí po oba dny probíhat také zajímavý program pro rodiny s dětmi Vítání jara
 
Nová, podstatně atraktivnější podoba farmářských trhů bude mít na chebském náměstí Krále Jiřího z Poděbrad premiéru o blížícím se velikonočním víkendu, tedy v sobotu 19. a v neděli 20. dubna. Společně s Velikonočními trhy bude na náměstí po oba dny probíhat také zajímavý program pro rodiny s dětmi nazvaný Vítání jara.

Ten připravilo město ve spolupráci se společností Park Tři Věže. "Park Tři věže už v Chebu uspořádal spolu s Playmobilem několik úspěšných akcí. Tou poslední bylo loňské květnové Hrátkobraní, které navštívily v areálu Playmobilu v průmyslovém parku tisíce lidí," uvedl chebský místostarosta Tomáš Linda. "Děti i jejich rodiče se opět mohou těšit na několik soutěžních naučných stezek, rýžování zlata nebo hledání pokladu v mušlích."
Velikonoční trhy a program akce Vítání jara budou probíhat v sobotu i v neděli od 9 do 16 hodin. Ohlášeny jsou přitom zhruba dvě desítky prodejců. Nabídka bude sahat od ovoce a zeleniny přes uzeniny, maso, drůbež a ryby až po sýry a mléčné výrobky nebo med, medovinu a další včelařské produkty.

´Nové´ farmářské trhy se po velikonoční premiéře budou na náměstí konat pravidelně každou sobotu od 9 hodin. "Předchozí podoba trhů postupně ztrácela atraktivitu, rozhodli jsme se je proto pozměnit, a to nejen přesunutím termínu ze čtvrtka na sobotu, ale i z hlediska šíře a kvality sortimentu. Na náměstí bude vždy hrát některá z regionálních skupin a k dispozici zde bude také jeden velký stan, kde si zájemci budou moci zakoupené výrobky sníst," uvedl místostarosta. "Doufáme, že si lidé najdou na trhy cestu a že se stanou místem, kde si nakoupí a příjemně stráví část soboty."
 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Příměstský cyklo kemp 2022 - Marián…

01.08.2022 - 05.08.2022
DDM Dráček

Cyklo kempy jsou oblíbené pětidenní příměstské tábory určené pro děti ve věku od 5 do 15 let. Jsou zaměřeny na výuku…

Příměstský in-line kemp s angličtin…

08.08.2022 - 12.08.2022
DDM Dráček

In- line kemp je veden formou příměstského tábora a nabízí program denně od 8:00 do 16:30. Děti jsou rozděleny do…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 27. leden

Dnes má svátek Ingrid

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete