Statistika našeho portálu

  • 98 908 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Velikonoční výstava vín - Pavlov

31.03.2018 Pavlov

Pavlovští vinaři Vás srdečně zvou na tradiční výstavu vín z Pavlova i okolí, která se uskuteční na velikonoční sobotu, 31. března 2018. Kulturní dům Pavlov od 10.00 do 18.00 hod. Na úvod zazpívají mužáci z Březí. Od 12. hod. hraje cimbálová muzika Lália. Představí se vám cca 600 vzorků nejen z Pavlova a okolních obcí, ale také ze vzdálenějších oblastí Moravy a dokonce také ze Slovenska a…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Pavlovští vinaři Vás srdečně zvou na tradiční výstavu vín z Pavlova i okolí, která se uskuteční na velikonoční sobotu, 31. března 2018. Kulturní dům Pavlov od 10.00 do 18.00 hod. Na úvod zazpívají mužáci z Březí. Od 12. hod. hraje cimbálová muzika Lália. Představí se vám cca 600 vzorků nejen z Pavlova a okolních obcí, ale také ze vzdálenějších oblastí Moravy a dokonce také ze Slovenska a Rakouska.

Výstava vín v Pavlově je již desetiletí vyhledávání milovníky vín kvůli výborným vínům, příjemnému prostředí s cimbálovou muzikou a možností spojit ochutnávku vína s procházkou po historické vinařské obci či výletu po chráněné krajinné oblasti Pálava.

Vstupné - 300 Kč, obsahuje:

- vstup
- kvalitní degustační sklenici "Electra"
- katalog
- volnou ochutnávku vzorků vín
- kulturní program - vystoupení cimbálové muziky

Akci pořádá spolek vinařů VINITORES PALAVIENSIS ve spolupráci s Obcí Pavlov.

********************************************************************

INFORMACE PRO VINAŘE A DEGUSTÁTORY:

> Sběr vzorků: ve vinařství Jirky Šilinka a v baru "Áčko" (kulturní dům, kontakt D. Schneider, tel. 721914270, otevírací doba pátek a sobota 17.00 - 21.00 hod.) - nejpozději do čtvrtku, 22. března 2018. Výdej láhví tamtéž.
> Jeden vzorek představuje 3 láhve 0,75 l
> Za každé 3 vzorky obdrží vinař čestný vstup na výstavu.
Uděleny budou ceny: šampion bílých a červených vín, vítěz kategorie růžových vín a klaretů, vítězové odrůd, cena pro nejlepší Ryzlink vlašský z Pavlova, cena za nejlepší kolekci (od 5 vzorků) a medaile (diplomy) dle udělených bodů.

> Hodnocení vín pro katalog proběhne v neděli, 25. března 2018 (pozor změna!!!) od 14:00 hod. v Kulturním domě v Pavlově. Prosíme degustátory o registraci dopředu na e-mailu pavel@krska.com

*******************************************************************************************
Upozornění: silnice mezi Dolními Věstonicemi a Pavlovem je stále uzavřena. Ve směru od Brna doporučujeme jet po R52 směr Mikulov, odbočit na Pernou a poté Klentnice > Pavlov. Příp. po D2 sjet v Hustopečích a dále směr Břeclav po staré silnici a odbočit na Zaječí a dále Milovice > Pavlov. Směr od Mikulova a Břeclavi je bez omezení.

 

Těšíme se na vás!

Bohatý výběr akcí, dětských, akcí na hradech a zámcích, v muzeích, historických, folklorních, gastronomických atd., po celé České republice najdete zde

Děkujeme vám za přízeň.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete