Statistika našeho portálu

  • 95 217 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Velikonoční výstava - Zámek Lešná u Valašského Meziříčí

18.03.2013 - 01.04.2013 Lešná

Výtvarné práce dětí z mateřských škol, základních škol a dalších vzdělávacích zařízení a slavnostní liturgická roucha, která se pojí k postnímu velikonočnímu období reprezentují dvě stránky Velikonoc. Na jedné straně Velikonoce jako svátky jara a na straně druhé největší křesťanský svátek.Po celou dobu výstavy je možné objednat pro školy komentovanou prohlídku o velikonočních zvycích s tvořivými…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zámek Lešná u Valašského Meziříčí
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Vsetín
Obec
Lešná

Fotogalerie k článku

Výtvarné práce dětí z mateřských škol, základních škol a dalších vzdělávacích zařízení a slavnostní liturgická roucha, která se pojí k postnímu velikonočnímu období reprezentují dvě stránky Velikonoc. Na jedné straně Velikonoce jako svátky jara a na straně druhé největší křesťanský svátek.

Po celou dobu výstavy je možné objednat pro školy komentovanou prohlídku o velikonočních zvycích s tvořivými dílnami. Děti si vyrobí houpací kuřátko a ozdobí kraslice, zhlédnou jarní hudební pohádku a při procházce parkem mohou pozorovat právě kvetoucí jarní geofyty.

Těšíme se na vás!

Bohatý výběr akcí, dětských, akcí na hradech a zámcích, v muzeích, historických, folklorních, gastronomických atd., po celé České republice najdete zde

Děkujeme vám za přízeň.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

středa 12. květen

Dnes má svátek Pankrác

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete