Statistika našeho portálu

  • 95 701 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

Velká valentýnská soutěž - Zlín

04.02.2020 - 14.02.2020 Zlín

Program pro všechny zamilované si ke svátku svatého Valentýna tradičně připravilo zlínské obchodní centrum Zlaté jablko. Už začátkem února zahájilo soutěž určenou pro páry, které letos plánují svatbu. Vyhlášení jejích vítězů proběhne přímo 14. února v rámci velké Valentýnské show s bohatým programem, živou hudbou či přehlídkou svatebních šatů.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
OZC Zlaté jablko
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Zlín
Obec
Zlín

Ceny v celkové hodnotě přes 100 tisíc korun čekají v obchodním a zábavním centru Zlaté jablko na šťastné páry, které právě v tomto roce plánují vstoupit do manželství.  Valentýnská soutěž začala 3. února a je možné se do ní zapojit až do poledne 14. února.

K hlavním výhrám v soutěži patří zapůjčení šatů ze salonu Dany Svozílkové pro nevěstu, snubní prstýnky Jolleo, svatební oblek značky Steilmann pro ženicha, romantické líbánky ve Spa hotelu Lanterna, svatební účes pro nevěstu i ženicha v salonu Paul Allan, televize z Datartu či svatební kytice a výzdoba z květinářství Orchidej a mnohé další.

Od stejného data je možné si v prostorách Zlatého jablka prohlédnout právě výstavu svatebních šatů ze Svatebního salonu Dany Svozílkové a květinovou výzdobu z květinářství Orchidej. S blížícím se svátkem se pak v obchodním centru objeví i další stánky partnerů soutěže.

Na největší show se mohou návštěvníci těšit přímo na Valentýna. V pátek 14. února od 13 do 18 hodin nabídne Zlaté jablko pestrý program moderovaný Wendy Březinovou. Po celou dobu bude k dispozici zábavné focení s insta mozaikou. Hned třikrát, v 15, 16 a 17 hodin, bude k vidění přehlídka svatebních šatů. Sváteční atmosféru podtrhne živá hudba v podání pianisty Honzy Kuchaře. Celá Valentýnská show vyvrcholí v 17:30 hodin vyhlášením vítězných párů soutěže.

Vstupenkou do soutěže je nákup v libovolné prodejně ve Zlatém jablku v hodnotě minimálně 500 Kč a následná registrace u hostesky, která bude přítomna v přízemí prodejní galerie každý den trvání soutěže mezi 10. a 18. hodinou.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 25. červenec

Dnes má svátek Jakub

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete