Statistika našeho portálu

  • 96 276 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Vepřové hody aneb pohádkové posvícení

15.10.2016 Staré Hrady

Nenechte si ujít VEPŘOVÉ HODY aneb POHÁDKOVÉ POSVÍCENÍ  -  15. 10. 2016, 10 – 18 hodUž víte kam na výlet, aby se bavila celá rodina? Hrad a zámek Staré Hrady zve malé i velké na Pohádkové posvícení a vepřové hody! Velké rytířské turnaje,  domácí posvícení  podle starých lidových tradic,  zábava, soutěže a hry  pro děti i dospělé - to vše a mnohem víc Vás čeká 15. října na Starých Hradech.Tradiční…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Nenechte si ujít VEPŘOVÉ HODY aneb POHÁDKOVÉ POSVÍCENÍ  15. 10. 2016, 10 – 18 hod

Už víte kam na výlet, aby se bavila celá rodina? Hrad a zámek Staré Hrady zve malé i velké na Pohádkové posvícení a vepřové hody! Velké rytířské turnaje,  domácí posvícení  podle starých lidových tradic,  zábava, soutěže a hry  pro děti i dospělé - to vše a mnohem víc Vás čeká 15. října na Starých Hradech.

Tradiční lidová veselice. Domácí zabíjačka, guláš, jitrničky, jelítka, slivovice a posvícenské koláče. VELKÉ RYTÍŘSKÉ TURNAJE o největší jelito, pohádková překvapení pro děti i dospělé.

Spoustu pohádkových překapení zažijete i při návštěvě třech prohlídkových okruhů, při kterých Vás krásná princezna, veselá čarodějnice nebo opravdový čaroděj či rytíř zavedou do pohádek čaroděje Archibalda I.

Těšíme se na Vás v sobotu 15. října 2016 od 10:00 - 18:00.Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 23. říjen

Dnes má svátek Teodor

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete