Statistika našeho portálu

  • 94 728 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Via má narozeniny - Lucerna Music Bar Praha

26.11.2012 - 27.11.2012 Praha

Nadace Via slaví patnáctiny!Zahrají: Garage & Tony Ducháček / Láska vole! / Stay SubwayZveme na oslavu patnáctých narozenin každého, kdo má chuť si je s námi užít, v neposlední řadě pak fanoušky vystupujících kapel, a to včetně těch, kteří o Nadaci Via dosud nikdy neslyšeli. Nadace Via vznikla v roce 1997, kdy navázala na činnost americké nadace The Foundation for a Civil Society. Od té doby…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Praha, Lucerna Music Bar, Vodičkova 36
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Nadace Via slaví patnáctiny!

Zahrají: Garage & Tony Ducháček / Láska vole! / Stay Subway

Zveme na oslavu patnáctých narozenin každého, kdo má chuť si je s námi užít, v neposlední řadě pak fanoušky vystupujících kapel, a to včetně těch, kteří o Nadaci Via dosud nikdy neslyšeli.

Nadace Via vznikla v roce 1997, kdy navázala na činnost americké nadace The Foundation for a Civil Society. Od té doby pomáhá lidem, které nebaví nadávat na poměry, ale naopak je těší, když místo toho - třeba se svými sousedy – mohou sami něco udělat pro alespoň malou změnu k lepšímu. Na konci listopadu slaví Nadace Via patnácté narozeniny. Pozvala si k tomu přátele, příznivce, dárce, dobrovolníky a další partnery, stejně jako ty, kterým pomáhá, což jsou především místní občanská sdružení, usilující o probouzení spolkového života svých obcí, čtvrtí, ulic.

Očekávaný výtěžek slavnostního večera: radost z dobré muziky. "Zaručujeme všem hostům a gratulantům, že se budou moci věnovat především zábavě oproštěné od oficialit, proslovů, sponzorských děkovaček a dalších nudných ceremonií. Tentokrát opravdu nepůjde o peníze," slibuje ředitel nadace Jiří Bárta.

"Těšíme se, že si zahrajeme na večírku Nadace Via! Radost a potěšení z koncertů pro nás vždy byly a budou nejdůležitější, proto se rádi připojíme ke gratulantům a radostně oslavíme smysl práce lidí v nadaci!, " říká Jan Macháček, novinář z Respektu a kytarista skupiny Garage & Tony Ducháček.

Kromě legendy undergroundu zahrají v pondělí 26. 11. v Lucerna Music Baru kapely Láska vole! a Stay Subway, večer bude pokračovat diskotékou Zdeňka Hnyka z Radia 1.

Další informace: Alexandra Václavíková a Jiří Bárta, Nadace Via, 233 11 33 70 alexandravaclavikova@nadacevia.cz, jiribarta@nadacevia.cz

Nadace Via je největším soukromým mecenášem komunitního rozvoje v ČR. Od svého vzniku v roce 1997 podpořila 3 000 místních projektů částkou přesahující 250 milionů korun, přičemž jen za loňský rok to bylo 169 projektů za 13,8 milionu korun.

Nadace Via rovněž investuje do životaschopnosti českých neziskovek: nabízí jim dlouhodobý program Akcelerátor - Akademie sociálního podnikání a v současné době připravuje zbrusu nový program Leadership Aid. Pomáhá takéobnovovat zpřetrhané tradice českého dárcovství: udílí výroční Cenu Via Bona, určenou smělým a inspirativním tuzemským filantropickým počinům, pořádá rovněž Dobročinnou aukci moravských vín, uměleckých předmětů a nevšedních zážitků.

Nadace Via vychází z přesvědčení, že ochota podílet se na správě věcí veřejných a starost o okolí jsou nezbytným předpokladem svobodné společnosti a jedním ze základních znaků vyspělé demokracie. Věříme, že si tak můžeme zpříjemnit život v této zemi.

Lístky lze zakoupit v síti Ticketstream za 165 Kč.


http://www.ticketstream.cz

 

Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Online: Kvak a Žbluňk jsou kamarádi…

16.01.2021 - 16.01.2021
Divadlo v Dlouhé

Online loutkové představení veselých příběhů zeleného žabáka Kvaka a hnědého ropušáka Žbluňka.

420people chystá ohňostroj tance, h…

18.01.2021 - 19.01.2021
La Fabrika, Komunardů…

OHNĚ STROJE, tak se jmenuje nové představení souboru současného tance 420PEOPLE, v němž se už podruhé spojil s…

Online: Ekologická úzkost I - celá …

19.01.2021 - 19.01.2021
Pragovka Gallery

V Pragovka Gallery proběhne první letošní synchronizovaná vernisáž - online formou v úterý 19. 1. 2021 od 18 hodin.

Představení: Největší "Labutí jezer…

19.01.2021 - 20.01.2021
Praha

Jedinečnost představení bude letos spočívat v tom, že soubor v Praze předvede nejvelkolepější Labutí jezero na světě.…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 16. leden

Dnes má svátek Ctirad

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete