Statistika našeho portálu

  • 95 199 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Víkendové divadelní oslavy - Městské divadlo Zlín

10.11.2012 - 11.11.2012 Zlín

Podzimně barevným dvoudenním programem oslaví Městské divadlo Zlín ve dnech 10. a 11. listopadu 45. výročí fungování souboru v budově na křižovatce tř. T. Bati a Dlouhé ulice.V sobotu od 14 hodin se bude konat Drakiáda s osobnostmi divadla na Kocandě na Jižních svazích (na konečné trolejbusů č. 6 a 8). Pro tuto příležitost vznikl v dílnách divadla i usměvavý narozeninový drak. Chybět nebude ani…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zlín
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Zlín
Obec
Zlín

Fotogalerie k článku

Podzimně barevným dvoudenním programem oslaví Městské divadlo Zlín ve dnech 10. a 11. listopadu 45. výročí fungování souboru v budově na křižovatce tř. T. Bati a Dlouhé ulice.

V sobotu od 14 hodin se bude konat Drakiáda s osobnostmi divadla na Kocandě na Jižních svazích (na konečné trolejbusů č. 6 a 8). Pro tuto příležitost vznikl v dílnách divadla i usměvavý narozeninový drak. Chybět nebude ani sladké narozeninové překvapení, kterého bude dost pro všechny!

V neděli v 19 hodin budeme pokračovat v oslavách na koncertě světově uznávaného jazzového kytaristy Rudyho Linky s jeho newyorskou kapelou v Dílně 9472. Rudy Linka byl v září Lidovými novinami označen jako jeden z pětatřiceti Čechů, kteří dobyli svět. V divadelním klubu představí od 19 hodin skladby ze svého nového alba Re:connect.
Rudy Linka pochází z Prahy, ale od roku 1985 žije v USA. Od roku 2005 v České republice každoročně organizuje jazzový festival Bohemia Jazz Fest, jehož je prezidentem.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

čtvrtek 6. květen

Dnes má svátek Radoslav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete