Statistika našeho portálu

  • 98 916 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Víno a burčák z otevřených sklepů 2016 - Mikulčice

26.08.2017 Mikulčice

Pokud si myslíte, že kvalitní a chutné víno můžete autenticky vychutnávat někde jinde než v prostředí malebných moravských sklípků, vyvedeme Vás dnešní pozvánkou z omylu. Rádi bychom Vás totiž pozvali na další ročník populární akce "Víno a burčák z otevřených sklepů", která každého z milovníků vín utvrdí v nezaměnitelnosti malebného městečka Mikulčic.Na co se můžete těšitV areálu vinných sklepů u…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
areál vinných sklepů u Myslivecké chaty
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Hodonín
Obec
Mikulčice

Fotogalerie k článku

Pokud si myslíte, že kvalitní a chutné víno můžete autenticky vychutnávat někde jinde než v prostředí malebných moravských sklípků, vyvedeme Vás dnešní pozvánkou z omylu. Rádi bychom Vás totiž pozvali na další ročník populární akce "Víno a burčák z otevřených sklepů", která každého z milovníků vín utvrdí v nezaměnitelnosti malebného městečka Mikulčic.

Na co se můžete těšit

V areálu vinných sklepů u Myslivecké chaty s přilehlými uličkami a v nedaleké oblasti Těšínských búd na Vás čeká celodenní program prosycený tím nejlepším vínem posledních ročníků a to vše za doprovodu folklorních cimbálových a trampských kapel. V průběhu dne si každý z účastníků projde dle vlastní libosti otevřené areály jednotlivých sklepů, aby se v poklidném srpnovém večeru navrátil k Myslivecké chatě a užil si nápaditý a zábavný program s grilováním vyhlášených moravských pochutin. V mysli každého z návštěvníků pak kromě opojných vinných chutí jistě zůstane i nepřekonatelný zážitek z převozu mezi jednotlivými otevřenými sklepy pomocí koňských povozů. Spolu s místními vinaři Vás co nejsrdečněji zveme a těšíme se na Vaši návštěvu.

Víno a burčák z otevřených sklepů 2017

 

Těšíme se na vás dne 26. 8. 2017. 

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete