Statistika našeho portálu

  • 100 270 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 209 Míst a památek

Vinum et Cetera

06.06.2015 Broumov

Agentura pro rozvoj Broumovska Vás srdečně zve na tradičníVeřejnou ochutnávku nejlepších českých a moravských vín z kolekce Salonu vín ČRVINUM & CETERAV sobotu 6. června 2015 od 11 hodin v broumovském klášteřeVstupné 60 KčOchutnávka nejlepších českých a moravských vín v letošním roce spojená s volnou prohlídkou revitalizovaných prostor broumovského kláštera a klášterní zahrady. Využijte…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Agentura pro rozvoj Broumovska Vás srdečně zve na tradiční

Veřejnou ochutnávku nejlepších českých a moravských vín z kolekce Salonu vín ČR

VINUM & CETERA

V sobotu 6. června 2015 od 11 hodin v broumovském klášteře

Vstupné 60 Kč

Ochutnávka nejlepších českých a moravských vín v letošním roce spojená s volnou prohlídkou revitalizovaných prostor broumovského kláštera a klášterní zahrady. Využijte jedinečnou příležitost a podívejte se do míst, která jsou běžně nepřístupná.

Vinum et Cetera je tradiční kulturně-společenská akce, která se v prostorách kláštera v Broumově každoročně koná již od roku 2004. Jde o veřejnou ochutnávku nejlepších českých a moravských vín ze Salonu vín České republiky za účasti Ing. Marka Babisze, hlavního sommeliera  Salonu vín ČR. Ten mimo svou stálou expozici na zámku ve Valticích představuje veřejnosti vína externě pouze jednou v roce, a to právě v Broumově. Návštěvníci tak mohou vína nejen ochutnat, ale také se o nich dozvědět mnoho informací, včetně zajímavostí o pěstování a technologii zpracování. Akce je doplněna hudebním programem.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 9. červen

Dnes má svátek Stanislava

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete