Statistika našeho portálu

  • 96 486 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Vítání jara v OC Černý Most - Praha

19.03.2020 - 23.03.2020 Praha

Jaro klepe na dveře a s ním i každoroční revize šatníku. Nenechte si proto ujít jarní slevovou akci právě u nás s oblíbenou slevovou knížkou a s bohatým doprovodným programem!

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Slevová knížka a další výhody, 19.–22. 3.

Slevy ve výši 20 % a více nabídne v termínu od 19. do 22. března téměř 70 zapojených prodejců. Zdaleka ale nepůjde jen o prodejce módy. Seznam všech zapojených obchodů a jejich akční nabídku naleznete od 8. března na stránkách akce. Samotná slevová knížka bude od 13. března k vyzvednutí na Infostánku, u hostesek a v elektronické podobě pak i zde na webu Centra či v aplikaci Portmonka. Pro Vaše maximální pohodlí a přehlednost budou zapojené obchody po dobu konání akce navíc označeny speciální výstrčí.

Ve slevové knížce naleznete mimo jiné i kupón na 1 hodinu hlídání dětí v dětském koutku Time Out zdarma. Ani to ale není vše… Pro všechny členy věrnostního programu, kteří v termínu platnosti slevové knížky nakoupí za více než 500 Kč, máme navíc připraven dárek.

Doprovodný program, 21.–22. 3., 10.00–18.00

Na víkend 21. a 22. března pro vás chystáme bohatý doprovodný program, který je pro členy věrnostního programu zcela zdarma. Těšit se můžete na módní styling, výživové poradenství, líčení, dekoraci nehtů, ale i lahodné nápoje, květinové workshopy, DJ a spousty dárků.

S volbou nejvhodnějšího outfitu pomůže stylistka Centra Černý Most Bára Havlíková s kolegyní Julií Silajdžić. V jejich stylingovém koutku na Central Plaza se budete moci poradit o tom, co právě letí a co by vám v šatníku nemělo určitě chybět. Jedna ze stylistek pak bude vždy zdarma k dispozici na půlhodinový společný nákup.

Novinkou letošního roku je nabídka konzultací s výživovou poradkyní Helenou Takačovou Šnajdrovou pro členy věrnostního programu. O víkendu zde představí své služby krátkými workshopy a k ochutnání nabídne výběr ze zdravých dobrot. Podle očekávání a preferencí jednotlivých zájemců dokáže Helena poradit s vyvážením běžné diety, jídelníček ale pomůže sestavit i zákazníkům dodržujícím různá stravovací omezení.

Kromě osvědčeného poradenství jistě přijde vhod i profesionální líčení anebo zdobení a úprava nehtů s Art Nails. Pro tu správnou jarní atmosféru, kterou si můžete odnést i domů, navštivte určitě i květinový workshop a ochutnejte lahodné jarní limonády.

Na výše vyjmenované akce se můžete rezervovat přímo na místě u hostesek a jsou zdarma pro členy věrnostního programu. Registrace je možná na webu

Přineste své staré oblečení

Pro ty, kteří svůj šatník na jaře obmění za nové kousky a chtějí své staré oblečení dát "do oběhu", bude připravený na Central Plaza speciální kontejner od společnosti POTEX. Recyklujme společně textil a dejme mu druhou šanci. Více o společnosti na www.recyklujmetextil.cz.

Další akce v okolí

Případ pro sociálku vol. 7 - Praha

01.12.2021 - 05.12.2021
Slavíkova 22, Praha 3

Začíná festival sociálního umění, organizátoři chtějí potěšit také děti na azylových domech.

Čertovské řádění a vánoční tvoření …

04.12.2021 - 05.12.2021
Monkey´s Gym

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak to přijďte zjistit do profesionálních dětských tělocvičen…

Rychlovka na Karlově mostě a bojovk…

05.12.2021 - 05.12.2021
Karlův most

Karlův most si akčně projdeme společně, na Kampě budou děti v týmech s mapičkou hledat jednotlivá stanoviště a tam…

Mikuláš na Kameře 2021 - Praha

05.12.2021 - 05.12.2021
Praha

Mikuláš bude. I kdyby trakaře padaly. Slavný vousáč samozřejmě nestojí o to, abychom si navzájem nadělili třeba…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 5. prosinec

Dnes má svátek Jitka

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete