Statistika našeho portálu

  • 94 911 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 190 Míst a památek

Vítání jara v OC Černý Most - Praha

19.03.2020 - 23.03.2020 Praha

Jaro klepe na dveře a s ním i každoroční revize šatníku. Nenechte si proto ujít jarní slevovou akci právě u nás s oblíbenou slevovou knížkou a s bohatým doprovodným programem!

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Slevová knížka a další výhody, 19.–22. 3.

Slevy ve výši 20 % a více nabídne v termínu od 19. do 22. března téměř 70 zapojených prodejců. Zdaleka ale nepůjde jen o prodejce módy. Seznam všech zapojených obchodů a jejich akční nabídku naleznete od 8. března na stránkách akce. Samotná slevová knížka bude od 13. března k vyzvednutí na Infostánku, u hostesek a v elektronické podobě pak i zde na webu Centra či v aplikaci Portmonka. Pro Vaše maximální pohodlí a přehlednost budou zapojené obchody po dobu konání akce navíc označeny speciální výstrčí.

Ve slevové knížce naleznete mimo jiné i kupón na 1 hodinu hlídání dětí v dětském koutku Time Out zdarma. Ani to ale není vše… Pro všechny členy věrnostního programu, kteří v termínu platnosti slevové knížky nakoupí za více než 500 Kč, máme navíc připraven dárek.

Doprovodný program, 21.–22. 3., 10.00–18.00

Na víkend 21. a 22. března pro vás chystáme bohatý doprovodný program, který je pro členy věrnostního programu zcela zdarma. Těšit se můžete na módní styling, výživové poradenství, líčení, dekoraci nehtů, ale i lahodné nápoje, květinové workshopy, DJ a spousty dárků.

S volbou nejvhodnějšího outfitu pomůže stylistka Centra Černý Most Bára Havlíková s kolegyní Julií Silajdžić. V jejich stylingovém koutku na Central Plaza se budete moci poradit o tom, co právě letí a co by vám v šatníku nemělo určitě chybět. Jedna ze stylistek pak bude vždy zdarma k dispozici na půlhodinový společný nákup.

Novinkou letošního roku je nabídka konzultací s výživovou poradkyní Helenou Takačovou Šnajdrovou pro členy věrnostního programu. O víkendu zde představí své služby krátkými workshopy a k ochutnání nabídne výběr ze zdravých dobrot. Podle očekávání a preferencí jednotlivých zájemců dokáže Helena poradit s vyvážením běžné diety, jídelníček ale pomůže sestavit i zákazníkům dodržujícím různá stravovací omezení.

Kromě osvědčeného poradenství jistě přijde vhod i profesionální líčení anebo zdobení a úprava nehtů s Art Nails. Pro tu správnou jarní atmosféru, kterou si můžete odnést i domů, navštivte určitě i květinový workshop a ochutnejte lahodné jarní limonády.

Na výše vyjmenované akce se můžete rezervovat přímo na místě u hostesek a jsou zdarma pro členy věrnostního programu. Registrace je možná na webu

Přineste své staré oblečení

Pro ty, kteří svůj šatník na jaře obmění za nové kousky a chtějí své staré oblečení dát "do oběhu", bude připravený na Central Plaza speciální kontejner od společnosti POTEX. Recyklujme společně textil a dejme mu druhou šanci. Více o společnosti na www.recyklujmetextil.cz.

Další akce v okolí

Online: Videobufet - celá ČR

27.02.2021 - 27.02.2021
Praha

Houba v čokoládě nebo pribináček ze slámy? Servírujeme menu jako z filmu! „Videobufet“ je filmový raut. „Videobufet“ je…

Online: STŘECHY PRAHA 2021 - celá ČR

27.02.2021 - 28.02.2021
Praha

Společnost URSA Vás zve ve dnech 26. a 27. února 2021 na 23. ročník veletrhu STŘECHY PRAHA 2021, kde se stala jedním z…

Online: Jóga, už ne tolik mezi obra…

01.03.2021 - 01.03.2021
Pragovka Gallery

Pojďte dosáhnout klidu mysli a harmonie těla. Kvůli vládním nařízením se však tentokrát nepotkáme v prostředí galerie,…

Online: Piš jako King - celá ČR

01.03.2021 - 01.03.2021
Praha

Online workshop tvůrčího psaní.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pátek 26. únor

Dnes má svátek Dorota

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete