Statistika našeho portálu

  • 95 455 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

Vítání jara v OC Černý Most - Praha

19.03.2020 - 23.03.2020 Praha

Jaro klepe na dveře a s ním i každoroční revize šatníku. Nenechte si proto ujít jarní slevovou akci právě u nás s oblíbenou slevovou knížkou a s bohatým doprovodným programem!

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Slevová knížka a další výhody, 19.–22. 3.

Slevy ve výši 20 % a více nabídne v termínu od 19. do 22. března téměř 70 zapojených prodejců. Zdaleka ale nepůjde jen o prodejce módy. Seznam všech zapojených obchodů a jejich akční nabídku naleznete od 8. března na stránkách akce. Samotná slevová knížka bude od 13. března k vyzvednutí na Infostánku, u hostesek a v elektronické podobě pak i zde na webu Centra či v aplikaci Portmonka. Pro Vaše maximální pohodlí a přehlednost budou zapojené obchody po dobu konání akce navíc označeny speciální výstrčí.

Ve slevové knížce naleznete mimo jiné i kupón na 1 hodinu hlídání dětí v dětském koutku Time Out zdarma. Ani to ale není vše… Pro všechny členy věrnostního programu, kteří v termínu platnosti slevové knížky nakoupí za více než 500 Kč, máme navíc připraven dárek.

Doprovodný program, 21.–22. 3., 10.00–18.00

Na víkend 21. a 22. března pro vás chystáme bohatý doprovodný program, který je pro členy věrnostního programu zcela zdarma. Těšit se můžete na módní styling, výživové poradenství, líčení, dekoraci nehtů, ale i lahodné nápoje, květinové workshopy, DJ a spousty dárků.

S volbou nejvhodnějšího outfitu pomůže stylistka Centra Černý Most Bára Havlíková s kolegyní Julií Silajdžić. V jejich stylingovém koutku na Central Plaza se budete moci poradit o tom, co právě letí a co by vám v šatníku nemělo určitě chybět. Jedna ze stylistek pak bude vždy zdarma k dispozici na půlhodinový společný nákup.

Novinkou letošního roku je nabídka konzultací s výživovou poradkyní Helenou Takačovou Šnajdrovou pro členy věrnostního programu. O víkendu zde představí své služby krátkými workshopy a k ochutnání nabídne výběr ze zdravých dobrot. Podle očekávání a preferencí jednotlivých zájemců dokáže Helena poradit s vyvážením běžné diety, jídelníček ale pomůže sestavit i zákazníkům dodržujícím různá stravovací omezení.

Kromě osvědčeného poradenství jistě přijde vhod i profesionální líčení anebo zdobení a úprava nehtů s Art Nails. Pro tu správnou jarní atmosféru, kterou si můžete odnést i domů, navštivte určitě i květinový workshop a ochutnejte lahodné jarní limonády.

Na výše vyjmenované akce se můžete rezervovat přímo na místě u hostesek a jsou zdarma pro členy věrnostního programu. Registrace je možná na webu

Přineste své staré oblečení

Pro ty, kteří svůj šatník na jaře obmění za nové kousky a chtějí své staré oblečení dát "do oběhu", bude připravený na Central Plaza speciální kontejner od společnosti POTEX. Recyklujme společně textil a dejme mu druhou šanci. Více o společnosti na www.recyklujmetextil.cz.

Další akce v okolí

Vítejte v Česku - Praha

17.06.2021 - 21.06.2021
Praha

Distribuční premiéra filmového pásma Vítejte v Česku poukáže 17. 6. od 21 hodin v Kasárnách Karlín na palčivá témata a…

Online: Ladies’ Coding Night - celá…

17.06.2021 - 17.06.2021
Praha

Dámská jízda s Green Fox Academy.

MIMRAJ 2021 - Praha

18.06.2021 - 18.06.2021
Praha

Setkání umělců nonverbálního, tanečního a improvizačního divadla MIMRAJ to bude pro Pražany pěkný “mumraj”.

Dětský prodejní festival Mini - Pra…

18.06.2021 - 19.06.2021
Bubenské nábřeží…

mini bude!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

úterý 15. červen

Dnes má svátek Vít

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete