Statistika našeho portálu

  • 94 932 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 190 Míst a památek

Vojta Kiďák Tomáško

10.04.2013 Třebíč

III. KONCERT HSVojta Kiďák Tomáško, je známý český trampský a folkový písničkář z Lokte nad Ohří, zakladatel skupiny Roháči. Vojtěch Tomáško je svou tvorbou znám po celé republice. Je autorem mnoha písní, z nichž valná část tvoří osu repertoáru některých trampských či folkových skupin, známé jsou z rádia a televizních obrazovek. Toulavej, Nebe plné koní, Zelená košile, Česačů bavlny bál, Světýlka…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Národní dům Třebíč Karlovo náměstí
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Třebíč
Obec
Třebíč

Fotogalerie k článku

III. KONCERT HS

Vojta Kiďák Tomáško, je známý český trampský a folkový písničkář z Lokte nad Ohří, zakladatel skupiny Roháči. Vojtěch Tomáško je svou tvorbou znám po celé republice. Je autorem mnoha písní, z nichž valná část tvoří osu repertoáru některých trampských či folkových skupin, známé jsou z rádia a televizních obrazovek. Toulavej, Nebe plné koní, Zelená košile, Česačů bavlny bál, Světýlka svíček a spousta dalších, se hrávají u táboráků, v hospůdkách, ve vlacích, na osadách. Vojta je držitelem dvou autorských Port a za svoji tvorbu byl oceněn i největším uznáním v této oblasti, a to ZLATOU PORTOU. V současnosti vystupuje sólově nebo s Ríšou Melicharem a Vladimírem Čechem.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 28. únor

Dnes má svátek Lumír

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete