Statistika našeho portálu

  • 95 217 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Voříškiáda - Svitavy

27.05.2017 Svitavy

V sobotu 27. května v parku Jana Palacha se za spolupráce se Záchrannou stanicí Zelené Vendolí opět setkáme s psími kamarády a proběhne oblíbená Voříškijáda. Letos je pro návštěvníky připraven bohatý program, který bude od třinácté hodiny zahájen v parku. Čekají nás kvetoucí rododendrony, prodej výpěstků zahrádkářů, stanoviště her pro děti, přehlídka dravých ptáků, až po stanoviště výcviku…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Park Jana Palacha Poličská, Svitavy
Oblast
Severovýchod
Kraj
Pardubický kraj
Okres
Svitavy
Obec
Svitavy

Fotogalerie k článku

V sobotu 27. května v parku Jana Palacha se za spolupráce se Záchrannou stanicí Zelené Vendolí opět setkáme s psími kamarády a proběhne oblíbená Voříškijáda. Letos je pro návštěvníky připraven bohatý program, který bude od třinácté hodiny zahájen v parku. Čekají nás kvetoucí rododendrony, prodej výpěstků zahrádkářů, stanoviště her pro děti, přehlídka dravých ptáků, až po stanoviště výcviku služebních psů. Pro nejmenší děti i školáky zajistí program tým z DDM z Moravské Třebové. Bude připraveno několik stanovišť, kde mohou děti sbírat body v různých disciplínách a nebo se projet na koni. Na asfaltové ploše u parku si můžete prohlédnout hasičské auto, či technické vybavení policie ČR. Svitavská městská policie letos slaví 25. narozeniny, a proto bude od 13 do 15 hodin zpřístupněna služebna v Langerově vile. Do 18 hodin se můžete radit s pěstiteli a nakoupit si sazenice do své zahrádky. Chovatelé psů si mohou vyměnit cenné rady s odborníky u stánku Agility klubu. Návštěvníci parku mohou zhlédnout ukázku práce policejních psovodů a ukázku pejska vycvičeného na vyhledávání výbušnin. Zájemci si zde mohou vyzkoušet výcvik svého psa a se svými miláčky překonat různé překážky. Výtěžek akce bude věnován na podporu Záchranné stanice volně žijících zvířat Zelené Vendolí.

Vrcholem akce je každoroční Voříškijáda. Srdečně zveme všechny majitele psů s jejich miláčky s průkazem původu i bez něj. Tradičně se bude soutěžit ve třech kategoriích – voříšci, čistokrevní pejskové a dítě se psem. Na stáncích bleších trhů vás čeká spousta krásných věcí za pár kaček. Celé odpoledne bude hrát jevíčská kapela Kopjam. Akci zakončí v 18 hodin vystoupení kapely Big band Svitavy.

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Čechomor Kooperativa Tour 33 radost…

05.08.2021 - 05.08.2021
Zámek Litomyšl

Čechomor vyráží na letní Kooperativa Tour s novou deskou Radosti života a zároveň oslaví 33 let skupiny na hudební…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

čtvrtek 13. květen

Dnes má svátek Servác

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete