Statistika našeho portálu

  • 94 941 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 190 Míst a památek

Výlov Hnačovského rybníka

27.10.2019 Hnačov

Výlov začíná cca v 8:00. Prodej ryb, občerstvení a doprovodný program začne v 9:00. Na místě bude možné zakoupit si občerstvení - studené i teplé nápoje, vedle rybích výrobků i tradiční klobásy, hranolky, bramboráky apod. Je připraven bohatý doprovodný program s odborným výkladem a ukázkou ryb našich rybníků a jejich zpracování, proběhne tradiční pasování na rybáře a pro děti jsou připravené soutěže o ceny.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Pro návštěvníky, kteří přijedou autem, bude umožněno bezplatné parkování v areálu místního kempu (viz mapa). Pro parkování nepoužívejte přjezdových tras od silnice I/22 Klatovy - Horažďovice a od Plánice. Umožníte tim bezproblémový příjezd ostatním návštěvníkům a hlavně volný průjezd nákladním automobilům odvážejících vylovené ryby. Na plynulý příjezd a odjezd návštěvníků bude dohlížet Policie ČR, dbejte proto jejich pokynů a pokynů pořadatelů.

GPS souřadnice parkoviště: 49.3611069N, 13.4837889E


Příjezdové trasy

Ve směru od Plzně: po silnici I/27 do Klatov, projet rovně celé Klatovy (směr silnice I/22 na Strakonice). Po výjezdu z Klatov cca 15 km po silnici I/22 směr Horažďovice (Strakonice) a před obcí Zavlekov na křižovatce tvaru T odbočit doleva směr Plánice (odbočka bude značena značkou VÝLOV).

Ve směru od Strakonic: Po silnici I/22 přes Horaždovice směr na Klatovy, za obcí Zavlekov na křižovatce tvaru T odbočit doprava směr Plánice (odbočka bude značena značkou VÝLOV).

Ve směru od Nepomuka: Po silnici II/187 směr Plánice, v Plánici za náměstím doprava směr Hnačov (Sušice). Po cca. 500 m rovně směr Hnačov.

Dodržujte dopravní značení, pokyny pořadatelů a Policie ČR. Přispějete tak k bezproblémovému průběhu celé akce. Děkujeme.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

čtvrtek 4. březen

Dnes má svátek Stela

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete