Statistika našeho portálu

  • 102 342 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Výlov rybníka Špačkov u Staňkova

15.10.2013 Staňkov

Rybářství Třeboň bude lovit rybník Špačkov u Staňkova. Jste zváni podívat se jak probíhá rybářské řemeslo při výlovu v praxi. Na tomto výlovu si také budete moci koupit živou rybu za zajímavou cenu.V úterý 15. 10. 2013 bude ve Staňkově probíhat výlov rybníka Špačkov. Milovníci rybích pochoutek se tak mohou podívat na to, jak probíhá rybářské řemeslo při výlovu v praxi. Samozřejmostí je prodej ryb…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Rybník Špačkov u Staňkova
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Jindřichův Hradec
Obec
Staňkov

Fotogalerie k článku

Rybářství Třeboň bude lovit rybník Špačkov u Staňkova. Jste zváni podívat se jak probíhá rybářské řemeslo při výlovu v praxi. Na tomto výlovu si také budete moci koupit živou rybu za zajímavou cenu.

V úterý 15. 10. 2013 bude ve Staňkově probíhat výlov rybníka Špačkov. Milovníci rybích pochoutek se tak mohou podívat na to, jak probíhá rybářské řemeslo při výlovu v praxi. Samozřejmostí je prodej ryb za výhodnou cenu. Výlovy rybníků začínají v 7 hodin ráno.

Devadesát procent ryb ve Špačkově tvoří kapr lysec a deset procent kapr šupinatý. Mimo nich se v rybníku objevují také běžné doplňující druhy ryb - býložravý amur a tolstolobik nebo dravci sumec, štika a candát. Z výlovu Špačkova je každý rok vyprodukováno zhruba 30 tun tržní ryby.

Třeboňští rybáři návštěvníky však upozorňují, že z technických důvodů může dojít ke změně plánovaného výlovu nebo zkrácení doby výlovu rybníka.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 20. květen

Dnes má svátek Zbyšek

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete