Statistika našeho portálu

  • 87 120 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 158 Míst a památek

Vyslechněte zpověď lovce ekonomik, Johna Perkinse - Ostrava

20.07.2018 Smetanovo náměstí 222/8

Pátek 20.7. ve 12-14 hodin John Perkins: Zpověď lovce ekonomik; DŮM KNIHY KNIHCENTRUM.czAmerický ekonom, aktivista a bývalý "lovec ekonomik" vyjednává strategické a obchodní spolupráce mezi USA a zeměmi třetího světa. Autor mnoha knih a uznávaný odborník na šamanismus 21. století přednáší na univerzitách po celém světě. Jako ekonomický konzultant pracoval v mnoha velkých společnostech.…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Pátek 20.7. ve 12-14 hodin John Perkins: Zpověď lovce ekonomik; DŮM KNIHY KNIHCENTRUM.cz

Americký ekonom, aktivista a bývalý "lovec ekonomik" vyjednává strategické a obchodní spolupráce mezi USA a zeměmi třetího světa. Autor mnoha knih a uznávaný odborník na šamanismus 21. století přednáší na univerzitách po celém světě. Jako ekonomický konzultant pracoval v mnoha velkých společnostech. Poradenské služby poskytoval např. Světové bance, ONS, MMF, americké vládě, nebo korporaci Fortune 500. Radil také hlavám států z několika kontinentů.

"Work together for peace and justice, create a global Life Economy."

Pracujme společně na míru a spravedlnosti, vytvořme celosvětovou ekonomiku pro život.

 

Deset let působil John Perkins jako hlavní strategický konzultant ve firmě Chas T. Main, kde získal věhlas jako "lovec ekonomik" (hit man). Věnoval se převážně makroekonomikám rozvojových zemí. Založil a vedl neziskovou organizaci Dream Change & The Pachamama Alliance, která se zaměřuje na vytváření udržitelného, spravedlivého, klidného a prosperujícího světa.

Ve svých knihách i ve svém životě odvážně vystupuje proti svým bývalým šéfům a bojuje za změny v sociálních, politických i ekonomických systémech. Prosazuje "obecné vědomí společnosti" a snaží se ho pozměnit tak, aby se svět stal lepším místem.

Učí na Harvardu, přednášel, nebo přednáší na Oxfordu a více než 50 dalších univerzitách. Kromě ekonomiky píše o domorodých kulturách a jejich transformacích. Přispívá do mnoha světových médií, byl zpravodajem CNN, NBC a psal pro Time, The New York Times, Der Spiegel a jiná respektovaná periodika.

Jeho kniha Zpověď lovce ekonomik (The New Confessions of an Economic Hit Man) se na více než 70 týdnů usadila na žebříčku bestsellerů New York Times a vyšla ve více než 30 jazycích.

DŮM KNIHY KNIHCENTRUM.cz se účastní mezinárodního diskuzního fóra Meltingpot v rámci Colours of Ostrava jako jediná externí scéna. Po dobu konání festivalu nabízíme řadu besed s českými i zahraničními hosty. Všichni návštěvníci Meltingpotu, kteří se prokáží identifikačním náramkem Colours of Ostrava, mohou využít slevu ve výši 20 % na veškerý sortiment Domu knihy včetně kavárny.

Ostatním návštěvníkům besedy nabízíme 20% slevu na vybraný titul uvedeného autora, platnou v den události. Sleva vám bude odečtena na pokladně při nákupu na prodejně v DOMĚ KNIHY Knihcentrum.cz. Nevztahuje se na nákup v e-shopu. 

Rezervujte si místo na webových stránkách www.knihcentrum-ostrava.cz/rezervace. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas! 

Besedy se zahraničními autory budou tlumočit překladatelé z jazykové školy 1st English, kde se angličtina vyučuje už od roku 2009.
Informace o akcích v DOMĚ KNIHY naleznete také v mobilní aplikaci Moje Ostrava, kterou lze zdarma stáhnout pro 
Android i iOS. 

 

 

 

 

Mapa

Další akce v okolí

Velikonoce v ZOO Ostrava

22.04.2019 - 22.04.2019
ZOO Ostrava,…

Ostravská zoologická zahrada bude otevřená po celou dobu velikonočních svátků. Připraven bude i speciální program.

Cormac McCarthy: Expres Na Západ –…

26.04.2019 - 26.04.2019
Náměstí SNP

Drsný chlapský příběh o nevšedním setkání dvou diametrálně odlišných lidí.

Pálení čarodějnic - Ostrava Zálom

30.04.2019 - 30.04.2019
Pobočka SVČ Ostrava…

Nenechte si ujít Slet čarodějnic. Zveme všechny čarodějnice, čaroděje a strašidla na náš slet.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Pozor, právě probíhá soutěž, ve které můžete vyhrát nejnovější album Tomáše Kluse - SpOlu.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

neděle 21. duben

Dnes má svátek Alexandra

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete