Statistika našeho portálu

  • 95 714 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 198 Míst a památek

Muzeum Říčany

08.03.2013 - 09.05.2013 Říčany

Nechte se provést životem věcí od jejich výroby ke každodennímu používání. Podívejte se na možnosti využití opotřebovaných věcí v novém kontextu, ať už jako uměleckých objektů, nebo jako zdroje materiálu.Výstava v Muzeu Říčany představuje umělecké objekty: pohyblivé instalace, sochy a koláže z odpadových materiálů. Před našima očima ožívají vyřazené přístroje, rádia, ledničky i součástky a…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Nechte se provést životem věcí od jejich výroby ke každodennímu používání. Podívejte se na možnosti využití opotřebovaných věcí v novém kontextu, ať už jako uměleckých objektů, nebo jako zdroje materiálu.

Výstava v Muzeu Říčany představuje umělecké objekty: pohyblivé instalace, sochy a koláže z odpadových materiálů. Před našima očima ožívají vyřazené přístroje, rádia, ledničky i součástky a probouzí se jako skřítci, roboti, obludy nebo celá snová města. Vystavené objekty jsou výběrem z celoroční práce výtvarného oddělení ZUŠ Říčany, vedeném Hanou Šebestíkovou. Výstavu budou doplňovat artefakty vytvořené při doprovodných dílnách a na říčanských školách.

Jako doprovodný program probíhá prodejní výstava designových šperků TRASH MADE, vyrobených z elektrosoučástek. V muzeu můžete také odložit nepotřebnou drobnou elektroniku (např. mobilní telefony) do sběrného boxu společnosti REMA a.s.

Pro školy i veřejnost je připravena dílna se stavebnicí MAKEDO, kterou je také možné si zakoupit v muzejním obchůdku.

Doprovodný program k výstavě:

Rukodělná dílna: Výroba hraček ze starých ponožek

Termín akce: 09. 04. 2013
Čas: 18:00

Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny? - promítání filmu

Termín akce: 25. 04. 2013
Čas: 17:30

Těšíme se na vaši návštěvu.

Bohatý výběr akcí, dětských, akcí na hradech a zámcích, v muzeích, historických, folklorních, gastronomických atd., po celé České republice najdete zde

Děkujeme vám za přízeň.

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 26. červenec

Dnes má svátek Anna

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete