Statistika našeho portálu

  • 97 591 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 202 Míst a památek

Výstava vín 2018 - Lednicko-valtický areál

18.05.2018 - 19.05.2018 Lednice

Úrodná oblast jižní Moravy je celosvětově proslulá pěstováním vinné révy, která dává zdejším vinařům inspiraci k výrobě těch nejchutnějších vín. Pokud si jejich nezaměnitelnou chuť chcete připomenout i Vy, vydejte se v polovině měsíce května do úžasného Lednicko-valtického areálu, kde na Vás čeká "Výstava vín", představující soutěžní přehlídku těch nejúspěšnějších zdejších vinařů.Co zde…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Autokemp Apollo Břeclav - Lednice
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Břeclav
Obec
Lednice

Fotogalerie k článku

Úrodná oblast jižní Moravy je celosvětově proslulá pěstováním vinné révy, která dává zdejším vinařům inspiraci k výrobě těch nejchutnějších vín. Pokud si jejich nezaměnitelnou chuť chcete připomenout i Vy, vydejte se v polovině měsíce května do úžasného Lednicko-valtického areálu, kde na Vás čeká "Výstava vín", představující soutěžní přehlídku těch nejúspěšnějších zdejších vinařů.

Co zde ochutnáte

Během dvoudenního zajímavého programu zde můžete ochutnávat desítky vzorků rozmanitých vín od těch nejkvalitnějších moravských vinařů. V kempu Apollo se tato výstava koná již několikátým rokem a o její oblibě svědčí stále vzrůstající počet návštěvníků. Odborná porota během dvou dnů vyzkouší veškeré přihlášené vzorky, ze kterých pak vybere oceňované vítěze.

Návštěvníci a amatérští degustátoři si celou akci mohou zpříjemnit poslechem regionální cimbálové muziky, kterou pak doplňuje i dostatek gastronomických lákadel vyzývajících k ochutnání. Budeme rádi, pokud náš příspěvek napomůže Vašemu rozhodování o účasti na této oblíbené akci, kterou bychom Vám rádi zpříjemnili nabídkou ubytování v blízkém okolí.

Výstava vín 2018

XI. Výstava vín Lednicko-valtického areálu 18. – 19.5.2018

Již tradičně po jedenácté proběhne v areálu kempu Apollo výstava vín místních vín a přilehlých obcích. Termín výstavy je pátek 18. května od 14 hod. a v sobotu 19. května od 10 hod. Slavnostní předávání cen vinařům proběhne jako každoročně v pátek 18 hod. za přítomnosti starostů obcí LVA.
Jste srdečně zváni.

Bližší informace na tel. čísle 601 509 909, info@atcapollo.cz.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 24. květen

Dnes má svátek Jana

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete