Statistika našeho portálu

  • 94 911 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 190 Míst a památek

We like it - Praha

04.04.2013 - 07.04.2013 Praha

Ve dnech 4. – 7. dubna 2013 se ve Veletržním paláci (budově Národní galerie v Praze) a na přilehlých plochách, uskuteční pod záštitou starosty Prahy 7, pana Marka Ječménka, nevšední událost pro všechny milovníky designu, kvality a výjimečnosti - přehlídka exkluzivních automobilových a motocyklových značek, vybavení interiérů, osvětlení, osvětlovací techniky a lifestylu, pod názvem WE LIKE IT…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Praha, Veletržní palác
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Ve dnech 4. – 7. dubna 2013 se ve Veletržním paláci (budově Národní galerie v Praze) a na přilehlých plochách, uskuteční pod záštitou starosty Prahy 7, pana Marka Ječménka, nevšední událost pro všechny milovníky designu, kvality a výjimečnosti - přehlídka exkluzivních automobilových a motocyklových značek, vybavení interiérů, osvětlení, osvětlovací techniky a lifestylu, pod názvem WE LIKE IT 2013.

MOTION & LIFESTYLE

Výběrová přehlídka exkluzivních automobilových, motocyklových a lifestylových značek, zaměřená především na výjimečnost. Prezentovány zde budou vybrané modely automobilů, motocyklů a lifestylové doplňky od nejprestižnějších světových značek. Ve výstavní části GREEN MOTION nebudou chybět vozy šetrné k životnímu prostředí s alternativními a hybridními pohony.

Návštěvníci, příznivci automobilů, vyráběných i na zakázku pro velmi úzký okruh klientů budou příjemně překvapeni úrovní celé akce.

Cílovou skupinou jsou VIP klienti, milovníci prémiových značek, sportovních vozů, vysokých rychlostí i luxusních limuzín, stejně jako osobnosti ze světa showbyznysu, ale i společenského života.

 
Světlo v architektuře 2013

Třetí ročník bienále specializované výstavy svítidel, designu a příslušenství, osvětlovacích těles, technologií a světelných systémů. Výjimečná akce, na níž se představí vybrané společnosti z oboru, je určena architektům, projektantům, inženýrům, stavebním inženýrům a developerům z celé České republiky, kteří by zde měli získat nové kontakty i poznatky a načerpat inspiraci.

Výstava, které se zúčastní nejvýznamnější české a světové značky z oboru, bude doprovázena firemními prezentacemi, přednáškami a odbornými semináři, na nichž promluví architekti o problematice světla v rámci řešení architektonických projektů (například Martin Lukasczyk z finské kanceláře PES-Architects, který spolupracoval jako vedoucí architekt na designu a osvětlení Velkého divadla Wu-si v Číně, nebo rakouský architekt Albert Wimmer a jiní).

Zajímavý bude projekt MDŽ – Moderní Design pro Ženy

A protože organizátoři rádi spojují užitečné s ještě užitečnějším, připravili v rámci modelového bytu ve spolupráci s Akcí Cihla zábavné vaření s osobnostmi s názvem: Osobnosti vaří na podporu zaměstnávání lidí s handicapem.

Dále se budou moci návštěvníci podívat na výstavu moderního ekologického bydlení v Praze a okolí s názvem Happy Home, na níž developeři formou modelů a prezentací na obrazovkách představí své nejnovější "zelené" projekty.

Ceník vstupného

najdete zde

Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Online: STŘECHY PRAHA 2021 - celá ČR

27.02.2021 - 28.02.2021
Praha

Společnost URSA Vás zve ve dnech 26. a 27. února 2021 na 23. ročník veletrhu STŘECHY PRAHA 2021, kde se stala jedním z…

Online: Videobufet - celá ČR

27.02.2021 - 27.02.2021
Praha

Houba v čokoládě nebo pribináček ze slámy? Servírujeme menu jako z filmu! „Videobufet“ je filmový raut. „Videobufet“ je…

Online: Piš jako King - celá ČR

01.03.2021 - 01.03.2021
Praha

Online workshop tvůrčího psaní.

Online: Jóga, už ne tolik mezi obra…

01.03.2021 - 01.03.2021
Pragovka Gallery

Pojďte dosáhnout klidu mysli a harmonie těla. Kvůli vládním nařízením se však tentokrát nepotkáme v prostředí galerie,…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pátek 26. únor

Dnes má svátek Dorota

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete