Statistika našeho portálu

  • 97 926 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 202 Míst a památek

We like it - Praha

04.04.2013 - 07.04.2013 Praha

Ve dnech 4. – 7. dubna 2013 se ve Veletržním paláci (budově Národní galerie v Praze) a na přilehlých plochách, uskuteční pod záštitou starosty Prahy 7, pana Marka Ječménka, nevšední událost pro všechny milovníky designu, kvality a výjimečnosti - přehlídka exkluzivních automobilových a motocyklových značek, vybavení interiérů, osvětlení, osvětlovací techniky a lifestylu, pod názvem WE LIKE IT…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Praha, Veletržní palác
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Ve dnech 4. – 7. dubna 2013 se ve Veletržním paláci (budově Národní galerie v Praze) a na přilehlých plochách, uskuteční pod záštitou starosty Prahy 7, pana Marka Ječménka, nevšední událost pro všechny milovníky designu, kvality a výjimečnosti - přehlídka exkluzivních automobilových a motocyklových značek, vybavení interiérů, osvětlení, osvětlovací techniky a lifestylu, pod názvem WE LIKE IT 2013.

MOTION & LIFESTYLE

Výběrová přehlídka exkluzivních automobilových, motocyklových a lifestylových značek, zaměřená především na výjimečnost. Prezentovány zde budou vybrané modely automobilů, motocyklů a lifestylové doplňky od nejprestižnějších světových značek. Ve výstavní části GREEN MOTION nebudou chybět vozy šetrné k životnímu prostředí s alternativními a hybridními pohony.

Návštěvníci, příznivci automobilů, vyráběných i na zakázku pro velmi úzký okruh klientů budou příjemně překvapeni úrovní celé akce.

Cílovou skupinou jsou VIP klienti, milovníci prémiových značek, sportovních vozů, vysokých rychlostí i luxusních limuzín, stejně jako osobnosti ze světa showbyznysu, ale i společenského života.

 
Světlo v architektuře 2013

Třetí ročník bienále specializované výstavy svítidel, designu a příslušenství, osvětlovacích těles, technologií a světelných systémů. Výjimečná akce, na níž se představí vybrané společnosti z oboru, je určena architektům, projektantům, inženýrům, stavebním inženýrům a developerům z celé České republiky, kteří by zde měli získat nové kontakty i poznatky a načerpat inspiraci.

Výstava, které se zúčastní nejvýznamnější české a světové značky z oboru, bude doprovázena firemními prezentacemi, přednáškami a odbornými semináři, na nichž promluví architekti o problematice světla v rámci řešení architektonických projektů (například Martin Lukasczyk z finské kanceláře PES-Architects, který spolupracoval jako vedoucí architekt na designu a osvětlení Velkého divadla Wu-si v Číně, nebo rakouský architekt Albert Wimmer a jiní).

Zajímavý bude projekt MDŽ – Moderní Design pro Ženy

A protože organizátoři rádi spojují užitečné s ještě užitečnějším, připravili v rámci modelového bytu ve spolupráci s Akcí Cihla zábavné vaření s osobnostmi s názvem: Osobnosti vaří na podporu zaměstnávání lidí s handicapem.

Dále se budou moci návštěvníci podívat na výstavu moderního ekologického bydlení v Praze a okolí s názvem Happy Home, na níž developeři formou modelů a prezentací na obrazovkách představí své nejnovější "zelené" projekty.

Ceník vstupného

najdete zde

Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Hvězdné prázdniny 2022 - Praha

11.07.2022 - 15.07.2022
Štefánikova hvězdárna

Hvězdárna a planetárium hl. m. Prahy pořádá v době letních prázdnin pět příměstských astronomických táborů pro děti od…

Národní technické muzeum roztočí Le…

11.07.2022 - 11.07.2022
Praha

Národní technické muzeum ve spolupráci s Prahou 7 roztočí 11. července 2022 Letenský kolotoč.

Hvězdné prázdniny 2022 - Praha

18.07.2022 - 22.07.2022
Praha

Hvězdárna a planetárium hl. m. Prahy pořádá v době letních prázdnin pět příměstských astronomických táborů pro děti od…

Dělej co tě baví: příměstský rybářs…

18.07.2022 - 22.07.2022
Tyršův dům

Příměstský rybářský tábor udělá z každého dítěte od 8 do 15 let skutečného rybáře či rybářku!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 5. červenec

Státní svátek - C&M

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete