Statistika našeho portálu

  • 101 428 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

X. reprezentační ples města Mnichovo Hradiště

04.02.2017 Mnichovo Hradiště

Zveme Vás na jubilejní reprezentační ples městaPřijďte si v sobotu 4. 2. zatancovat a užít si zajímavý program desátého reprezentačního plesu města Mnichovo Hradiště, který jsme jen pro vás připravili na tento den v sále ZŠ Studentská od 20.00.K hudbě a poslech Vám oproti minulým letům bude hrát ne jen kapela, ale big band, a tak se po parketu můžete pohybovat za zvuků velkého hudebního tělesa,…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Zveme Vás na jubilejní reprezentační ples města

Přijďte si v sobotu 4. 2. zatancovat a užít si zajímavý program desátého reprezentačního plesu města Mnichovo Hradiště, který jsme jen pro vás připravili na tento den v sále ZŠ Studentská od 20.00.

K hudbě a poslech Vám oproti minulým letům bude hrát ne jen kapela, ale big band, a tak se po parketu můžete pohybovat za zvuků velkého hudebního tělesa, které doprovázelo například Glenna Millera a další hvězdy jazzu a swingu. Tím tělesem, které bude hrát jen vám, je Big Band Unisono. Zpívat s ním bude Zuzana Maxa, zpěvačka, kterou můžete slyšet například na prknech divadla Semafor.

Po úspěchu loňské lekce swingových tanců jsme se rozhodli opět vás něco naučit, a to pro změnu tance irské. Ty pochopitelně před lekcí samotnou uvidíte v provedení Divokého Ira. Na závěr celého programu zcela jistě přijde i kouzelník, a to Magic Alex, finalista Talentmanie a vítěz několika mezinárodních soutěží.

Chybět nebude pochopitelně ani předtančení. V podání liberecké Altadance budete moci obdivovat nejprve blok tanců standardních, po předání cen města to budou tance latinsko-americké. Každé dámě můžeme slíbit, že ji přivítá osobně starosta města Ondřej Lochman a ona od něj dostane růži.  Těšit se můžete rovněž na tradiční slosování cen. Plesem vás provede oblíbený a osvědčený moderátor Luboš Dvořák, programový ředitel rádia Signál. Vstupenky máte ještě možnost zakoupit v sídle Klubu Mn. Hradiště, Masarykovo náměstí 299, a to za 145 Kč na stání. Přijďte, těšíme se se na vás. Nezapomeňte: sobota, 4. 2. od 20.00, již desátý reprezentační ples města Mnichovo Hradiště, sál ZŠ Studentská 895.

 

Mgr. Filip Procházka

Klub Mn. Hradiště

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 6. prosinec

Dnes má svátek Mikuláš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete