Statistika našeho portálu

  • 94 418 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

XIV. Bystřické banjo

20.10.2012 Velká Bystřice

Nenechte si ujít XIV. Bystřické banjo!V sobotu 20. října 2012 v 15:30 hod. se uskuteční další - v pořadí již XIV. ročník - přehlídky trampských, country, bluegrassových a folkových skupin Bystřické banjo. Opět se sejdeme na tradičním místě v sále kulturního domu Nadační ve Velké Bystřici.Od letního ročníku Regi banja pořádaného mimořádně v amfiteátru v zámeckém parku se vracíme z důvodu blížících…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
v sále kulturního domu Nadační ve Velké Bystřici
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Olomouc
Obec
Velká Bystřice

Fotogalerie k článku

Nenechte si ujít XIV. Bystřické banjo!

V sobotu 20. října 2012 v 15:30 hod. se uskuteční další - v pořadí již XIV. ročník - přehlídky trampských, country, bluegrassových a folkových skupin Bystřické banjo. Opět se sejdeme na tradičním místě v sále kulturního domu Nadační ve Velké Bystřici.

Od letního ročníku Regi banja pořádaného mimořádně v amfiteátru v zámeckém parku se vracíme z důvodu blížících se podzimních dnů zpět do uzavřených prostor kulturního sálu. Organizace Bystřického banja zůstává v působnosti odboru kultury a informací (OKI) města Velká Bystřice a MS Bandu jako následovníků týmu Jaroslava Jerryho Koše.

Mnozí z vás jistě víte, že z letní přehlídky Regi banja postoupily kapely Alibaba, Domino a Welcome Drink. K naší velké lítosti se však skupina Domino nemůže podzimní přehlídky zúčastnit. Logickými náhradníky se tudíž stal Soft & Easy, který na Regi Banju skončil na skvělém čtvrtém místě. I nadále pokračujeme v rozhodnutí z letní přehlídky dát prostor sice menšímu počtu soutěžících kapel, zato s větším časovým rozsahem.

Současný ročník bude opět moderovat lipenská zpěvačka Blanka Tornádo Prudilová, jejíž skupina 3M+B je následovníkem už neexistující kapely Pupkáči a velké Banjo tentokrát odstartuje jako předkapela. Standardní soutěžní část zahájí country kapela s nádechem bluegrassu Freďáci z Přerova a Falešná karta z Nového Města na Moravě jako zástupci trampské hudby. Můžete se samozřejmě těšit na již zmiňované postupující kapely, ať už je to trio Alibaba z Horky nebo multižánrový vokální kvartet Welcome Drink z Václavova či bluegrassové trio z Olomouce Soft & Easy. Specifickým kelt-grassem si vás bude chtít opět získat kapela Kelt Grass Band ze Stránského.

Skvělým překvapením večera bude vystoupení hostujících Přátel z Olomouce a českobudějovických Nezmarů.

Jako každý rok vás budeme o programu a účinkujících kapelách detailněji informovat v tradičním bulletinu.

Slosovatelné vstupenky

jsou v předprodeji od 3. října do 19. října za 120,-Kč v Kulturním a informačním centru (Zámecké nám. 775, Velká Bystřice), Út - Pá 9:30 - 18:00 hod., So-Ne 11:00 - 19:00 hod. Rezervace možná na tel. č. 585 351 680 a je nutno si ji vyzvednout do 3 pracovních dnů a nejpozději 17. října 2012.

Rezervujte si čas, vezměte své přátele a přijďte si poslechnout skvělé písničky na sál bystřického kulturního stánku. Těšíme se na vás!

Luděk a Alena Kafkovi za MS Band

Mapa

Další akce v okolí

Slavnostní koncert ke Dni vzniku sa…

27.10.2020 - 27.10.2020
Reduta

Koncert Moravské filharmonie k oslavě Dne vzniku samostatného československého státu.

Sen noci… Skladatelé ovlivnění Shak…

05.11.2020 - 05.11.2020
Reduta

Koncert Moravské filharmonie navozující atmosféru shakespearovské letní noci.

Český Honza: Písničky z pohádek - O…

08.11.2020 - 08.11.2020
Reduta

Nedělní matiné pro rodiče s dětmi od 3 let pořádané Moravskou filharmonií Olomouc.

Lidová poezie v písních - Olomouc

09.11.2020 - 09.11.2020
Reduta

Komorní koncert Moravské filharmonie Olomouc nabízí jedinečný prožitek intimní atmosféry.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 24. říjen

Dnes má svátek Nina

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete