Statistika našeho portálu

  • 99 244 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Yes - Kongresové centrum Praha

30.05.2014 Praha

ROCKOVÉ LEGENDY YES VYRAZÍ V ROCE 2014 NA KONCERTNÍ TURNÉ NAZVANÉ TRIPLE-HEADER 2014 EUROPEAN TOUR.DRŽITELÉ CENY GRAMMY, KAPELA YES, OHLÁSILI KONCERTNÍ TURNÉ, NA KTERÉM PŘEDSTAVÍ SVÉ TŘI ZÁSADNÍ TITULY. YES ODEHRAJÍ V PLNÉM ROZSAHU TŘI Z NEJVLIVNĚJŠÍCH ROCKOVÝCH ALB, A SICE TITULY THE YES ALBUM, CLOSE TO THE EDGE A GOING FOR THE ONE.Legendární progresivní rocková kapela YES dnes oznámila, že…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Kongresové centrum Praha, Praha 4
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

ROCKOVÉ LEGENDY YES VYRAZÍ V ROCE 2014 NA KONCERTNÍ TURNÉ NAZVANÉ TRIPLE-HEADER 2014 EUROPEAN TOUR.
DRŽITELÉ CENY GRAMMY, KAPELA YES, OHLÁSILI KONCERTNÍ TURNÉ, NA KTERÉM PŘEDSTAVÍ SVÉ TŘI ZÁSADNÍ TITULY. YES ODEHRAJÍ V PLNÉM ROZSAHU TŘI Z NEJVLIVNĚJŠÍCH ROCKOVÝCH ALB, A SICE TITULY THE YES ALBUM, CLOSE TO THE EDGE A GOING FOR THE ONE.

Legendární progresivní rocková kapela YES dnes oznámila, že turné, které odstartuje 29.dubna 2014 v Oxfordu, navštíví i Českou a Slovenskou republiku. Fanoušci se mohou těšit na jedinečný zážitek- YES vystoupí s programem složeným z jejich tří nejoblíbenějších alb zahraných v plném rozsahu - The Yes Album, Close to the Edge a Going for the One.

Skupina YES se představí ve složení Chris Squire (baskytara), Steve Howe (kytara), Alan White (bicí), Geoff Downes (klávesy) a Jon Davison (zpěv).

Fanoušci se mimo jiné mohou těšit na dlouholeté hity včetně skladeb "Yours is No Disgrace,” "I’ve Seen All Good People,” "Star ship Trooper,” "Close to the Edge,” "And You And I,” "Going for the One,” "Wonderous Stories,” "Awaken,”. YES tyto skladby odehrají v pořadí, v jakém se nacházejí na zmíněných studiových albech.

"Představili jsme tato tři alba v plném rozsahu na našem turné po Severní a Jižní Americe a fanoušci byli absolutně nadšeni," ř íká kytarista YES Steve Howe.

"Fanoušci to mají skutečně rádi," říká spoluzakladatel YES a baskytarista Chris Squire, "A stejně tak i my. Navíc zahrajeme kou sky, které jsme jen zřídkakdy hráli živě".

Alan White dodává: "Je to skvělá příležitost podělit se s našimi evropskými fanoušky o vývoj YES v průběhu různých epoch, zavzp omínat na ty doby a vytvořit vzpomínky úplně nové, současné. Na turné po Evropě s hudbou z těchto alb se moc těšíme a hlavně se těšíme na to, že se setkáme s našimi skvělými fanoušky. Koncerty nás moc baví a myslíme si, že si je naši fanoušci po celé Evropě náramně užijí."

Evropské turné 2014 navštíví Oxford v Anglii; Glasgow ve Skotsku, Londýn v Anglii; Paříž ve Francii, Curych ve Švýcarsku; Bruse v Belgii a Českou a Slovenskou republiku. Níže naleznete kompletní informace včetně místa a dat.

Kapelu YES založili v roce 1968 Jon Anderson a Chris Squire, držitelé ceny Grammy. Vytvořili jedny z nejdůležitějších a nejvliv nějších skladeb v historii rocku, za kultovní klasiku jsou dnes považovány především skladby "Roundabout,” "Close to the Edge,” "I’ve Seen All Good People,” "Owner of a Lonely Heart,” a mnoho dalších. Během své čtyři desetiletí trvající kariéry prodali YES desítky milionů nosičů a i nadále vytvářejí mistrovskou hudbu, která inspiruje fanoušky a hudebníky po celém světě.

Vstupné:

1.190 - 1.790 Kč

Vstupenky

můžete objednat zde

 

Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Malá mořská víla - Praha

29.01.2023 - 29.01.2023
Staré purkrabství na…

Slavná pohádka Hanse Christiana Andersena.

SOČR: Benjamin hraje Brittena - Pra…

30.01.2023 - 30.01.2023
Rudolfinum (Dům umělců)

pondělí 30. 1. 2023 | 19.30 hodin | Rudolfinum Benjamin Britten: Americká předehra Benjamin Britten: Koncert pro…

Filharmoniště: Saxofonové kvarteto …

06.02.2023 - 06.02.2023
Novoměstská radnice

Koncerty na Novoměstské radnici 6. února seznámí děti se saxofonem a klasickými jazzovými rytmy. Kdy saxofon vznikl, v…

SOČR: S Robertem Jindrou na přelomu…

06.02.2023 - 06.02.2023
Rudolfinum (Dům umělců)

pondělí 6. 2. 2023 | 19.30 hodin | Rudolfinum Gustav Mahler: Blumine Alban Berg: Sedm raných písní Otakar Ostrčil:…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 27. leden

Dnes má svátek Ingrid

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete