Statistika našeho portálu

  • 96 277 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Zahájení sezóny v Chrámu chmele 2016 - Žatec

19.03.2016 Žatec

Typickým nápojem Čechů je bezesporu pivo, jehož kouzlu podlehne alespoň občas snad každý z nás. Není proto divu, že oslavy spojené s konzumací zlatavého moku patří k nejvyhledávanějším a nejnavštěvovanějším společenským akcím vůbec. Během března se pozornost všech "pivařů" upíná k historickému městu Žatci, kde se již několikátým rokem koná slavnostní "Zahájení sezóny v Chrámu chmele".Co Vás zde…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Chrám chmele
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Louny
Obec
Žatec

Fotogalerie k článku

Typickým nápojem Čechů je bezesporu pivo, jehož kouzlu podlehne alespoň občas snad každý z nás. Není proto divu, že oslavy spojené s konzumací zlatavého moku patří k nejvyhledávanějším a nejnavštěvovanějším společenským akcím vůbec. Během března se pozornost všech "pivařů" upíná k historickému městu Žatci, kde se již několikátým rokem koná slavnostní "Zahájení sezóny v Chrámu chmele".

Co Vás zde čeká

Žatecký Chrám chmele a piva je pozoruhodným moderním komplexem, který návštěvníkům přináší poučení i zábavu v atraktivních expozicích, odhaluje tajemství a mystéria spojená s pěstováním chmele i vařením výborného piva. Slavnostní zahájení sezóny se neobejde bez přítomnosti chmelového skřítka Hopa, který je zárukou zábavného programu pro malé i velké.

Těšit se můžete na vystoupení dětského souboru ze zdejší základní školy, úvodní vstřícná slova nejvyšších městských představitelů či ochutnávku delikátních výrobků s pivní příchutí. Ve večerních hodinách pak celý program vygraduje rozsvícením Chmelového majáku a otevřením Chmelařského muzea. Spolu s organizátory se těšíme na Vaši návštěvu, která je ideálním tipem na výlet s přáteli či celou rodinou.

Zahájení sezóny v Chrámu chmele 2016

Těšíme se na vás dne 19. 3. 2016.

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 25. říjen

Dnes má svátek Beáta

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete