Statistika našeho portálu

  • 98 926 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Zámek Stekník

30.03.2018 - 02.04.2018 Zálužice

Zámek Stekník otevírá své interiérySezónu zahájíme 30. 3. 2018 na Velký pátek a to klasickými prohlídkami s průvodci interiéry zámku, ale také akcí, věnovanou dětem, s názvem Hledání Velikonočního zajíčka v zámeckých zahradách. S dětmi můžete přijít do zámeckých zahrad během celých Velikonoc od 30. 3. do 2. 4. 2018. Děti hledají pomocí barevných fáborků malovaná vajíčka, na kterých jsou ukrytá…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zámek Stekník
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Louny
Obec
Zálužice

Fotogalerie k článku

Zámek Stekník otevírá své interiéry

Sezónu zahájíme 30. 3. 2018 na Velký pátek a to klasickými prohlídkami s průvodci interiéry zámku, ale také akcí, věnovanou dětem, s názvem Hledání Velikonočního zajíčka v zámeckých zahradách. S dětmi můžete přijít do zámeckých zahrad během celých Velikonoc od 30. 3. do 2. 4. 2018. Děti hledají pomocí barevných fáborků malovaná vajíčka, na kterých jsou ukrytá slova z tajenky, na konci stezky pak naleznou ukrytého zajíčka a vyzvednou si drobnou sladkou odměnu v pokladně zámku.

Vzhledem k probíhajícím restaurátorským pracím jsme obměnili prohlídkovou trasu interiéry zámku. Průvodce návštěvníky provede zrestaurovanými prostory zámecké kaple, sala terrenou, zrestaurovanou chodbu a halou prvního patra a jižním křídlem s historickými hračkami a kočárky z konce 19. a počátku 20. století . Na zpřístupnění další části zámku, na které se právě usilovně pracuje, si musí návštěvníci počkat až v sezóně 2019, kdy bude slavnostně otevřen nový prohlídkový okruh zahrnující západní křídlo zámku. V průběhu roku bude však možné, při mimořádných prohlídkách, zčásti nahlédnout pod ruce restaurátorů, poprvé se tak stane 21.–22.4. 2018 během Mezinárodních dní památek.

  

Těšíme se na shledání s Vámi.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete