Statistika našeho portálu

  • 96 774 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 198 Míst a památek

Zámek Holešov

28.05.2016 Holešov

Čtvrtý ročník Zámeckého gulášfestu se koná na Zámku HolešovJiž po čtvrté proběhne v areálu holešovského zámku tradiční Zámecký gulášfest.  Koná se v sobotu 28. května 2016.Soutěžní klání s doprovodným programem pro celou rodinu začíná v 10:00. V průběhu dne mohou lidé ochutnávat vzorky soutěžních gulášů, pivní speciály a koupit si slosovatelné lístky do tomboly. Pro děti jsou připraveny soutěže,…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zámek Holešov
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Kroměříž
Obec
Holešov

Fotogalerie k článku

Čtvrtý ročník Zámeckého gulášfestu se koná na Zámku Holešov

Již po čtvrté proběhne v areálu holešovského zámku tradiční Zámecký gulášfest.  Koná se v sobotu 28. května 2016.

Soutěžní klání s doprovodným programem pro celou rodinu začíná v 10:00. V průběhu dne mohou lidé ochutnávat vzorky soutěžních gulášů, pivní speciály a koupit si slosovatelné lístky do tomboly. Pro děti jsou připraveny soutěže, skákací hrad a malování na obličej. Pohodu vyladí skupina Texas a Radio Rock Max. Od 17:00 následuje taneční zábava s kapelami Press Rock a Expo Pension, která se letos poprvé přesune z parku na zámecké nádvoří.

Do samotné soutěže se mohou přihlásit týmy, které dokážou v polních podmínkách uvařit padesát porcí dobrého guláše, aniž by si suroviny předpřipravili doma. Jejich umění ohodnotí dvě poroty - profesionální kuchaři a laická veřejnost, které zohlední barvu, maso, chuť a vůni, ale také estetický vzhled stánku, v němž byl guláš uvařen.  Obě poroty vyberou tři nejlepší týmy a ocení je věcnými cenami.

Předprodej

probíhá v MIC Holešov a v Zelenáčově šopě ve Zlíně. Cena vstupného je 60 Kč, na místě 90 Kč. Děti do 12 let mají vstup zdarma. 

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Hypnotizér v Kroměříži - Kroměříž

25.05.2022 - 25.05.2022
Milíčovo náměstí 488…

Přijďte se uvolnit a prožít si něco velice výjimečného na interaktivní přednášku, kterou pořádá Kino Nadsklepí Kroměříž.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 20. leden

Dnes má svátek Ilona

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete