Statistika našeho portálu

  • 101 436 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Zářijový Gastro Brod Festival je za dveřmi! - Uherský Brod

04.09.2021 Uherský Brod

Již 4. ročník oblíbeného Gastro Brod Festivalu se uskuteční v sobotu 4. září od 10 do 19 hodin v Uherském Brodě. Louka za Muzeem J. A. Komenského se zaplní stánky a food trucky, které nabídnou pokrmy lokální kuchyně, ale i gastronomické speciality z celého světa. Akci doplní atraktivní kulturní program.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

První zářijový víkend bude v Uherském Brodě patřit všem milovníkům lahodných pokrmů, dobrého pití, skvělé hudby, zábavy a přátelské atmosféry. Louka za muzeem bude hostit Gastro Brod Festival již počtvrté. Ochutnat můžete zahraniční gastronomii i netradiční dobroty.

Festival nabídne domácí italskou pastu míchanou v bochníku parmezánu, kanadskou specialitu poutine, mexické burritos, autentickou orientální a egyptskou street food, širokou nabídku burgerů z kvalitního masa mnoha chutí včetně variant pro vegetariány, prvotřídní grilované pochoutky, maďarské čabajky, slovenské sýry, sušené červíky a šafránové nebo kozí produkty. Chuťové pohárky návštěvníků pohladí bublinkové waffle, škrábaná zmrzlina, palačinky, tradiční trdelníky nebo moderní cukrářské dezerty.

"Gastro Brod Festival nabídne třeba specialitu v podobě kávy nebo horké čokolády ve zmrzlinovém kornoutu. Návštěvníci budou moci ochutnat aquaponické pochoutky a dozvědět se spoustu novinek o zemědělství budoucnosti", doporučuje spoluorganizátor akce Lukáš Lauman z Agentury Backstage.

Moravští vinaři nabídnou lahodná vína, na čepu budou k výběru čtyři druhy piv, barmani připraví alko i nealko míchané koktejly a pro děti nebudou chybět domácí limonády.

Město Uherský Brod připravilo více než bohatý program. "Na podiu se představí Pavel Novák, Naďa Konvalinková, Divadlo Brod, Kuchařská show Jiřího Krále, a mnoho dalšího. Zábavní zóna s atrakcemi, poníky nebo skautskými aktivitami čeká na své malé návštěvníky. Gastro Brod Festival je prostě událost pro všechny", říká Markéta Gajdůšková, vedoucí odboru školství, kultury a sportu Městského úřadu Uherský Brod.

 

Festival startuje již v 10 hodin a potrvá do brzkého večera. Vstupné je pro všechny návštěvníky zdarma.

Více informací na FB akce:

https://www.facebook.com/events/821717625194671/

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 9. prosinec

Dnes má svátek Vratislav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete