Statistika našeho portálu

  • 99 253 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Zavítejte na legendy hudební scény - Praha

10.03.2022 - 23.03.2022 Divadlo Broadway

Pražské divadlo Broadway hostí v březnu po covidové odmlce hned trojici koncertů jedinečných muzikantů. Šňůru hudebních stálic zahájí 10. března Petr Spálený, následovat ho 16. března budou sourozenci Hana a Petr Ulrychovi a nevšední show plnou vzpomínek uzavře 23. března legendární Ivan Mládek.

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha
web
www.media-list.cz

Fotogalerie k článku

Hvězdná jména, kterým patří česká hudební scéna. I tak by se dali připomenout slavní muzikanti jako Petr Spálený, sourozenci Ulrychovi nebo Ivan Mládek. České legendy se i přes svůj vysoký věk a komplikovanou situaci s pandemií covid-19 rozhodly vystoupit před diváky. A koncert to nebude ledajaký. Návštěvníci se mohou těšit na krásné prostředí divadla Broadway, dokonalou akustiku i nabitý zábavný program plný nejznámějších českých hitů.

Petr Spálený přivítá fanoušky svými největšími šlágry

Sérii unikátních hudebních eventů odstartuje muzikant se sametovým hlasem, skladatel a kytarista Petr Spálený, který vzhledem ke dvěma závažným operacím dlouho nevystupoval. Diváci si tak po delší pauze mohou poslechnout notoricky známé skladby jako Plakalo bejby, Kdybych já byl kovářem nebo Až mě andělé, a to za doprovodu tradičního Apollo bandu. Nebude chybět ani hvězda Semaforu a jeho životní partnerka Miluška Voborníková. Vstupenky na toto setkání s Petrem Spáleným v divadle Broadway pořídíte již nyní výhradně v síti prodejce Ticketlive.

Věhlasné známé hity i úplně nová tvorba dua Ulrychových

Jako druhá v pořadí své pěvecké umění představí nezapomenutelná dvojice Hana a Petr Ulrychovi. Úspěšní hudební sourozenci mají za sebou téměř 60 let společného zpívání, a tak není divu, že si za tu dobu získali fanoušky napříč generacemi. Jejich společná skupina Javory spolu s bigbítovou odnoží Javory Beat předvedou na pódiu divadla Broadway neopakovatelný zážitek ve formě starých beatových pecek, ale i nových melodičtějších písní. Vstupenky na jedinečnou příležitost, jež se možná dlouhou dobu nebude opakovat, pořídíte exkluzivně v síti prodejce Ticketlive.

Bonbonkem na závěr bude Ivan Mládek a jeho Banjo Band

Kdo by neznal svérázného Ivana Mládka a jeho věrný hudební nástroj, se kterým už přes šedesát let brázdí jedno české město za druhým? Oblíbený muzikant, moderátor, bavič, textař, skladatel i komik, který v únoru oslaví kulaté osmdesáté narozeniny, se tentokrát po boku své skupiny Banjdo Band vydává do víru metropole. Skladatel více než šesti stovek chytlavých písní, z nichž ty nejznámější jako Jožin z bažin, Linda nebo Prachovské skály doslova zlidověly, nechá diváky nahlédnout pod pokličku své celoživotní tvorby. Přijďte si zazpívat legendární hity, jež nikdy nezestárnou. Vstupenky zakoupíte exkluzivně na portále Ticketlive.

Organizátoři upozorňují, že událost proběhne dle aktuálně platných nařízení vlády ČR proti šíření covid-19.

Další akce v okolí

Malá mořská víla - Praha

29.01.2023 - 29.01.2023
Staré purkrabství na…

Slavná pohádka Hanse Christiana Andersena.

SOČR: Benjamin hraje Brittena - Pra…

30.01.2023 - 30.01.2023
Rudolfinum (Dům umělců)

pondělí 30. 1. 2023 | 19.30 hodin | Rudolfinum Benjamin Britten: Americká předehra Benjamin Britten: Koncert pro…

Zahájení kampaně proti násilí - Pra…

01.02.2023 - 01.02.2023
hlavní nádraží

Happening k zahájení osvětové kampaně EU o právech obětí.

Gala Domu tanečního umění - Praha

05.02.2023 - 05.02.2023
Divadlo na Vinohradech

Originální komponovaný program sestavený z rozmanitých etud a choreografií rezidentů branického Domu tanečního umění.…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 29. leden

Dnes má svátek Zdislava

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete