Statistika našeho portálu

  • 102 559 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Zavítejte na legendy hudební scény - Praha

10.03.2022 - 23.03.2022 Divadlo Broadway

Pražské divadlo Broadway hostí v březnu po covidové odmlce hned trojici koncertů jedinečných muzikantů. Šňůru hudebních stálic zahájí 10. března Petr Spálený, následovat ho 16. března budou sourozenci Hana a Petr Ulrychovi a nevšední show plnou vzpomínek uzavře 23. března legendární Ivan Mládek.

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha
web
www.media-list.cz

Fotogalerie k článku

Hvězdná jména, kterým patří česká hudební scéna. I tak by se dali připomenout slavní muzikanti jako Petr Spálený, sourozenci Ulrychovi nebo Ivan Mládek. České legendy se i přes svůj vysoký věk a komplikovanou situaci s pandemií covid-19 rozhodly vystoupit před diváky. A koncert to nebude ledajaký. Návštěvníci se mohou těšit na krásné prostředí divadla Broadway, dokonalou akustiku i nabitý zábavný program plný nejznámějších českých hitů.

Petr Spálený přivítá fanoušky svými největšími šlágry

Sérii unikátních hudebních eventů odstartuje muzikant se sametovým hlasem, skladatel a kytarista Petr Spálený, který vzhledem ke dvěma závažným operacím dlouho nevystupoval. Diváci si tak po delší pauze mohou poslechnout notoricky známé skladby jako Plakalo bejby, Kdybych já byl kovářem nebo Až mě andělé, a to za doprovodu tradičního Apollo bandu. Nebude chybět ani hvězda Semaforu a jeho životní partnerka Miluška Voborníková. Vstupenky na toto setkání s Petrem Spáleným v divadle Broadway pořídíte již nyní výhradně v síti prodejce Ticketlive.

Věhlasné známé hity i úplně nová tvorba dua Ulrychových

Jako druhá v pořadí své pěvecké umění představí nezapomenutelná dvojice Hana a Petr Ulrychovi. Úspěšní hudební sourozenci mají za sebou téměř 60 let společného zpívání, a tak není divu, že si za tu dobu získali fanoušky napříč generacemi. Jejich společná skupina Javory spolu s bigbítovou odnoží Javory Beat předvedou na pódiu divadla Broadway neopakovatelný zážitek ve formě starých beatových pecek, ale i nových melodičtějších písní. Vstupenky na jedinečnou příležitost, jež se možná dlouhou dobu nebude opakovat, pořídíte exkluzivně v síti prodejce Ticketlive.

Bonbonkem na závěr bude Ivan Mládek a jeho Banjo Band

Kdo by neznal svérázného Ivana Mládka a jeho věrný hudební nástroj, se kterým už přes šedesát let brázdí jedno české město za druhým? Oblíbený muzikant, moderátor, bavič, textař, skladatel i komik, který v únoru oslaví kulaté osmdesáté narozeniny, se tentokrát po boku své skupiny Banjdo Band vydává do víru metropole. Skladatel více než šesti stovek chytlavých písní, z nichž ty nejznámější jako Jožin z bažin, Linda nebo Prachovské skály doslova zlidověly, nechá diváky nahlédnout pod pokličku své celoživotní tvorby. Přijďte si zazpívat legendární hity, jež nikdy nezestárnou. Vstupenky zakoupíte exkluzivně na portále Ticketlive.

Organizátoři upozorňují, že událost proběhne dle aktuálně platných nařízení vlády ČR proti šíření covid-19.

Další akce v okolí

Bardzo fajný letní kino na Pragovce…

25.06.2024 - 25.06.2024
Max Space

Servírujeme vám již sedmý ročník letního kina na Pragovce, tentokrát se zastřešujícím tématem růst a půst. Letos budeme…

Sborový koncert: muzikál, film, pop

26.06.2024 - 26.06.2024
Kostel sv. Šimona a Judy

Pěvecký sbor Alexandria Singers z města Alexandria ve Virginii vystoupí pod vedením sbormistra Billa Colosimo v…

Laďka Kozderková 75 2024 - Praha

26.06.2024 - 26.06.2024
Divadlo Rokoko

26. června 2024 by se Laďka Kozderková dožila 75 let. Tento se uskuteční v pražském divadle Rokoko pořad připravený…

Letní slavnosti staré hudby 2024 - …

16.07.2024 - 16.07.2024
Vyšehradská 49

Hudba andělů z oltářního triptychu Hanse Memlinga

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 25. červen

Dnes má svátek Ivan

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete