Statistika našeho portálu

  • 99 248 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Závod Bernard Beskydský šerpa

16.06.2018 Frýdlant nad Ostravicí

Tradiční závod pro ty nejtvrdší borce, kde se v rámci 4-členných týmů soutěží ve výnosu bečky piva na vrchol Lysé hory. Bernard Beskydský šerpa o celkové délce 9,5 km a převýšení přes 900 metrů je spojením tvrdé dřiny, týmovosti a odhodlání. Nejrychlejší tým obdrží 4 sudy piva Bernard a dalších 9 nejrychlejších týmů po jednom sudu.Pokud Vám závodní zápolení nic neříká, jedinečnou atmosféru si…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Tradiční závod pro ty nejtvrdší borce, kde se v rámci 4-členných týmů soutěží ve výnosu bečky piva na vrchol Lysé hory. Bernard Beskydský šerpa o celkové délce 9,5 km a převýšení přes 900 metrů je spojením tvrdé dřiny, týmovosti a odhodlání. Nejrychlejší tým obdrží 4 sudy piva Bernard a dalších 9 nejrychlejších týmů po jednom sudu.

Pokud Vám závodní zápolení nic neříká, jedinečnou atmosféru si můžete vychutnat v roli diváka. Zázemí závodu bude situováno na plochu fotbalového hřiště ve Frýdlantu nad Ostravicí. Návštěvníci si budou moci zpříjemnit den dalšími aktivitami v rámci bohatého doprovodného programu. Připravujeme exhibici ostravského biketrialového klubu METAN TRIALS a další atraktivní aktivity. Beskydský šerpa je organizován po boku Frýdlantského duatlonu (kolo + běh).

Mapa

Další akce v okolí

Circus Varius - Třinec

12.02.2023 - 12.02.2023
WERK ARENA, Frýdecká…

V únoru 2023 přijede poprvé do České republice Circus Varius se svým programem „Cirkus Varius na ledě“. V ledové show…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 27. leden

Dnes má svátek Ingrid

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete