Statistika našeho portálu

  • 98 918 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Závod na koloběžkách a kolech - Zámek Berchtold ve Vidovicích-Kunicích

18.05.2013 Kunice

Milí návštěvníci,přidejte se k nám a vyzkoušejte si netradiční sport – letošním hitem léta se stanou koloběžky! Protože pro vás připravujeme v našem areálu ráj koloběžek, který zanedlouho otevřeme, rádi bychom vás pozvali na zahajovací party:18.5. jsme pro vás přichystali závod z vyhlídkového místa Bílý kámen. Závodit se bude ve sjezdu na koloběžkách (nebo na kolech) z Bílého kamene k zámku…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zámek Berchtold ve Vidovicích-Kunicích (u Stránčic)
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Praha-východ
Obec
Kunice

Fotogalerie k článku

Milí návštěvníci,

přidejte se k nám a vyzkoušejte si netradiční sport – letošním hitem léta se stanou koloběžky! Protože pro vás připravujeme v našem areálu ráj koloběžek, který zanedlouho otevřeme, rádi bychom vás pozvali na zahajovací party:

18.5. jsme pro vás přichystali závod z vyhlídkového místa Bílý kámen. Závodit se bude ve sjezdu na koloběžkách (nebo na kolech) z Bílého kamene k zámku Berchtold. Akce se bude konat od 10:00 – 14:00 po vytyčené trase.

Na akci se vstupné neplatí!

Vezměte s sebou kamarády, koloběžky a kola, případně tříkolky či jiná odrážedla a pojďte si užít krásného jarního počasí ve sportovním duchu! Koloběžky vám také rádi zapůjčíme, pouze po předchozí rezervaci!

Těšíme se na vás a vaše kamarády!

 

Trénujte a přijďte s námi vytvořit první koloběžkový rekord na Berchtoldu!

Mapa

Další akce v okolí

Jakub Jan Ryba: Česká mše vánoční -…

15.12.2022 - 15.12.2022
Ringhofferovo nám. 434,…

Symfonický orchestr Dalibora Havlíčka ve spolupráci s Kamenickým smíšeným sborem uvede ve velkém sále Kulturního centra…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete