Statistika našeho portálu

  • 102 672 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Závod OZP 50 Podralsko: Aktivní neděle pro zdraví 2024 - Osečná

09.06.2024 Lázně Kundratice

V neděli 9. června proběhne v nádherné krajině Ralské pahorkatiny a Máchova kraje 14. ročník závodu OZP 50 Podralsko. Závod láká malé i velké cyklisty nejen na sportovní zážitek, ale také na bohatý doprovodný program zaměřený na prevenci zdraví.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Trasa závodu vede po lesních cestách bývalým vojenským prostorem mezi Mimoní, Stráží pod Ralskem, Hamrem na Jezeře a Osečnou. Hlavní závod na 50 km odstartuje ve 12:00, zatímco kratší trať a dětský maraton na 26 km začnou o 15 minut později. Slavnostní start proběhne v Lázních Kundratice, které jsou vzdálené asi 1 km od areálu závodu, a cíl všech tras je v areálu ZŠ Osečná. Od 10 hodin se uskuteční speciální závody pro děti do 8 let.

Generálním partnerem je zdravotní pojišťovna OZP, která pro účastníky závodu, ale i ostatní návštěvníky připravila "masážní zónu". Ve speciálním prezentačním stanu bude k dispozici několik masérů, na místě budou také pracovníci OZP, kteří mimo jiné poskytnou zájemcům třeba informace o benefitech a aktualitách z OZP.

Pořadatelé zvolili rychlou a nenáročnou trať bez technických nástrah, která je tedy vhodná pro všechny závodníky. Trasa je navíc obohacena o krásné výhledy na dominanty tohoto kraje, jako jsou Bezděz, Děvín a Ralsko. Bližší informace k závodu jsou zveřejněny na webu www.mtbpodralsko.cz.

Mapa

Další akce v okolí

Královský košt Liberec 2024

29.11.2024 - 29.11.2024
Liberec

Největší pultová degustace českých a moravských vín.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 15. červenec

Dnes má svátek Jindřich

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete