Statistika našeho portálu

  • 102 529 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Závody dračích lodí na Lipně

16.05.2015 - 17.05.2015 Lipno nad Vltavou

O víkendu se po lipenské přehradě budou prohánět dračí lodě. 8. ročník závodu dračích lodí pro širokou veřejnost pořádá OUTDOOR CLUB HANACE. Zúčastnit se může opravdu každý: firma, parta kamarádů, sportovní klub, obyvatelé stejné obce. V rytmu bubnů se bude závodit na trase dlouhé 200 a 1000 m.Posádku tvoří 20 pádlujících + bubeník + kormidelník zajištěný pořadatelem. V posádce kategorie MIX musí…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

O víkendu se po lipenské přehradě budou prohánět dračí lodě. 8. ročník závodu dračích lodí pro širokou veřejnost pořádá OUTDOOR CLUB HANACE. Zúčastnit se může opravdu každý: firma, parta kamarádů, sportovní klub, obyvatelé stejné obce. V rytmu bubnů se bude závodit na trase dlouhé 200 a 1000 m.

Posádku tvoří 20 pádlujících + bubeník + kormidelník zajištěný pořadatelem. V posádce kategorie MIX musí pádlovat minimálně 4 ženy, možné je složit i ryze dámskou posádku a zazávodit si v kategorii ŽENY.

Pádlování na dračí lodi je vhodné i pro úplné začátečníky, kteří nemají s vodáckým sportem žádné zkušenosti.

SOBOTA 16.5.2015
závodí se na trati 200 m, systémem min. 3 jízd, kdy první dvě jsou kvalifikační a určují nasazení do finálové jízdy na základě dosažených časů nebo pořadí (o konkrétním systému rozhoduje zástupce ČADL a pořadatel). Finálová jízda pak rozhoduje o konečném umístění v závodě a bodovém zisku pro pořadí v GP 2015.

NEDĚLE 17.5.2015
se uskuteční závod na 1000 m, kde se startuje intervalově. Jede se jen 1 jízda. Vítězí posádka s nejlepším dosaženým časem

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 18. červen

Dnes má svátek Milan

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete