Statistika našeho portálu

  • 95 747 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 198 Míst a památek

Zažij Barum Rally ve Zlatém jablku! - Zlín

14.08.2020 - 22.08.2020 Zlín

Na jubilejní 50. ročník Barum Czech Rally Zlín si fanoušci motorismu musí počkat až do příštího roku. Malou připomínku oblíbené akce ale mohou navštívit ve Zlatém jablku i teď. Od 14. do 23. srpna zde proběhne výstava závodních speciálů, soutěž o místo spolujezdce, beseda s ředitelem závodu i autogramiáda jezdce Miroslava Jakeše.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
OZC ZLATÉ JABLKO ZLÍN
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Zlín
Obec
Zlín

Fotogalerie k článku

Ve Zlatém jablku pokračuje prázdninová zábava na plný plyn. Letošní "Barumka" sice byla odložena, ale doprovodný program, který má své pravidelné místo ve zlínském obchodním a zábavním centru, se i přesto uskuteční. A to právě ve dnech, kdy by vrcholily přípravy závodu i očekávání fanoušků. "Od 14. do 23. srpna si zde mohou naši návštěvníci prohlédnout závodní vozy nebo se zapojit se do soutěže Poraz Jakeše a Březíka v jízdě na trenažéru o atraktivní ceny," zve k návštěvě Zlatého jablka jeho ředitel Jiří Kratochvíl. V přízemí prodejní galerie budou vystaveny závodní speciály Škoda Fabia R5 jezdce Miroslava Jakeše, Hyundai i20 R5 Ondřeje Bisaha a Ford Fiesta WRC. Po celou dobu bude také možné se registrovat do online Barum Czech Rally Zlín.

 

Další atrakcí bude trenažér Richard Burns Rally. S ním je spojená i letošní soutěž, ve které budou mít účastníci za úkol porazit rally jezdce Miroslava Jakeše a Martina Březíka. Tři nejrychlejší, kterým se to podaří, se mohou těšit na svezení právě s Miroslavem Jakešem při testu jeho Škody Fabie R5 a na další věcné ceny. Dalších 37 výherců pak získá mikiny, permanentky na 50. ročník Barum Czech Rally Zlín, knihy či DVD. Soutěž probíhá do soboty 22. srpna do 18 hodin.

 

Barum Rally ve Zlatém jablku vyvrcholí v neděli 23. srpna v 17 hodin, kdy se mohou fanoušci zúčastnit besedy s ředitelem závodu Miloslavem Regnerem nebo na autogramiádě získat podpis jezdce Miroslava Jakeše. Zároveň budou vyhlášeni vítězové soutěže Poraz Jakeše a Březíka i předány ceny výhercům.

 

Více na www.zlatejablko.cz

Mapa

Další akce v okolí

Koncert „Filmové melodie Ondřeje So…

11.09.2021 - 11.09.2021
KONGRESOVÉ CENTRUM ZLÍN

Známé melodie Ondřeje Soukupa, který je autorem hudby k desítkám český a zahraničních seriálů a filmů, rozezní od 19:00…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 5. srpen

Dnes má svátek Kristián

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete