Statistika našeho portálu

  • 95 472 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

Železniční prohlídky na dělostřelecké tvrzi Hůrka v Králíkách

09.03.2013 Králíky

V sobotu 9. března proběhne na dělostřelecké tvrzi Hůrka v Králíkách tradiční den ve znamení tzv. železničních prohlídek.V 10.00, 12.00, 14.00 a 16.00 budou ve vstupním areálu muzea začínat speciální prohlídky s výkladem zaměřeným na dopravu materiálu v dělostřelecké tvrzi a podzemní pevnostní železnici. Součástí prohlídek bude i ukázka lokomotivního posunu v prostoru hlavního muničního…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
na dělostřelecké tvrzi Hůrka v Králíkách
Oblast
Severovýchod
Kraj
Pardubický kraj
Okres
Ústí nad Orlicí
Obec
Králíky

Fotogalerie k článku

V sobotu 9. března proběhne na dělostřelecké tvrzi Hůrka v Králíkách tradiční den ve znamení tzv. železničních prohlídek.

V 10.00, 12.00, 14.00 a 16.00 budou ve vstupním areálu muzea začínat speciální prohlídky s výkladem zaměřeným na dopravu materiálu v dělostřelecké tvrzi a podzemní pevnostní železnici. Součástí prohlídek bude i ukázka lokomotivního posunu v prostoru hlavního muničního skladiště.

Počet návštěvníků v jedné prohlídce je omezen velikostí prostor, kde bude uskutečňován výklad. Zájemce o tuto letošní první speciální prohlídku proto upozorňujeme, že na 12.00 je již objednána větší organizovaná skupina návštěvníků a proto doporučujeme využít spíše ostatních nabízených termínů vstupu.

Pro dopravu můžete využít obnovený železniční provoz na trati Dolní Lipka - Hanušovice. Na trati je vedeno 5 párů vlaků, vždy v sobotu, neděli a svátek.

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

čtvrtek 17. červen

Dnes má svátek Adolf

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete