Statistika našeho portálu

  • 96 481 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

žijme tu spolu

22.06.2013 Milovice

Milovice: V sobotu 22. června se v Milovicích uskuteční II. ročník charitativního hudebního festivalu Žijme tu spolu. Po loňském úspěšném prvním ročníku vsadili pořadatelé na osvědčené kapely, jako nováček se pak na festivalu představí ostřílení bluegrassoví Barbecue. Celkem na Hakenově stadionu zahraje 10 hudebních uskupení. Festival uzavře promítání filmu Domova Mladá "Obyčejný den", který byl…

Adresa a kontaktní informace

Milovice: V sobotu 22. června se v Milovicích uskuteční II. ročník charitativního hudebního festivalu Žijme tu spolu. Po loňském úspěšném prvním ročníku vsadili pořadatelé na osvědčené kapely, jako nováček se pak na festivalu představí ostřílení bluegrassoví Barbecue. Celkem na Hakenově stadionu zahraje 10 hudebních uskupení. Festival uzavře promítání filmu Domova Mladá "Obyčejný den", který byl natočen pro festival Mental Power Praha.  O zahájení hudebního maratonu se postará country partička Žok band z Kostelní Lhoty Na pódiu uvidíme i  domácí  BG Korpus a Vážky, jejímiž členy jsou klienti pořádajícího Domova Mladá. Charitativní festival, na kterém se loni vybralo téměř 15.000 Kč, přijedou svým vystoupením podpořit v nymburském regionu oblíbené kapely Lážo Plážo a Crossband. Mladoboleslavskou folkovou scénu budou reprezentovat The Bluegrass Friends a Brontosauři revival. I letos bude hvězdou festivalu známý písničkář, bývalý člen legendárního Sluníčka Martin Rous.  Jako poslední vystoupí milovičtí rockoví Authentic.

V doprovodném programu nebudou chybět soutěže pro děti, ukázky canisterapie, projížďky na koni, pro ty nejmenší bude připraven skákací hrad. V rámci odpoledne si návštěvníci budou moci zakoupit výrobky klientů Domova Mladá, čímž spolu s dobrovolným vstupným mohou stejně jako loni přispět na rozvoj domova a obohacení života jeho obyvatel.

Mapa

Další akce v okolí

Poděbradský triatlon 2022 - Poděbra…

22.05.2022 - 22.05.2022
Koupaliště Jezero

Poděbradský triatlon – XXXI. ročník – neděle 22. 5. 2022 - otevřený bezdraftový závod na tratích 0,7-30-7, - závod…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 3. prosinec

Dnes má svátek Svatoslav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete