Statistika našeho portálu

  • 99 248 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Zlaté Slunce 2018 - Blansko

07.06.2018 - 08.06.2018 Blansko

V druhé polovině dubna se pozornost příznivců filmové tvorby začínajících autorů upírá do malebného městečka Blansko, kde se pravidelně koná zemské kolo filmové soutěže "Zlaté Slunce". Odborné porotě i divákům se představí několik desítek filmových snímků účastnících se soutěže i těch, které jí prošly v minulých ročnících.Co zde uvidíteNávštěvníci posledních ročníků se jednoznačně shodují v tom,…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Kino Blansko
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Blansko
Obec
Blansko

Fotogalerie k článku

V druhé polovině dubna se pozornost příznivců filmové tvorby začínajících autorů upírá do malebného městečka Blansko, kde se pravidelně koná zemské kolo filmové soutěže "Zlaté Slunce". Odborné porotě i divákům se představí několik desítek filmových snímků účastnících se soutěže i těch, které jí prošly v minulých ročnících.

Co zde uvidíte

Návštěvníci posledních ročníků se jednoznačně shodují v tom, že úroveň soutěže má vzrůstající tendenci a to nejen díky neutuchající tvůrčí invenci režisérů, ale i díky technickým možnostem natáčecích štábů. Atraktivnost festivalového dění zvyšuje i skutečnost, že porotci vidí předváděné snímky poprvé až ve zdejším kinosále a mohou je konfrontovat s reakcemi diváků v publiku. Posuzuje se nejen technická stránka filmů, ale i schopnost snímků oslovit cílovou skupinu publika. Pro zajímavost doplňujeme skutečnost, že se zde nezřídka objevují i snímky deseti či jedenáctiletých dětí.

Samozřejmostí je pak i bohatý doprovodný program festivalu, skládající se například i z besed se zajímavými osobnostmi. Pokud tedy patříte mezi vnímavé a citlivé diváky, bude festival Zlaté slunce určen přesně pro Vás.

Zlaté Slunce 2018

Tento ročník proběhne ve dnech 7. - 8. června 2018.

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 27. leden

Dnes má svátek Ingrid

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete