Statistika našeho portálu

  • 101 408 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Zámek Ohrada

29.06.2013 - 13.08.2013 Hluboká nad Vltavou

V rámci letošního ročníku Národních mysliveckých slavností, jež se uskuteční v areálu loveckého zámku Ohrada v sobotu 29. června, bude otevřena výstava fotografií z tradiční česko-slovenské soutěže "Zlatý jelen Slávy Štochla." Do soutěže se mohl přihlásit každý fotograf žijící v ČR nebo SR bez ohledu na členství v myslivecké organizaci či fotografickém klubu. V letošním roce byly vyhlášeny…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

V rámci letošního ročníku Národních mysliveckých slavností, jež se uskuteční v areálu loveckého zámku Ohrada v sobotu 29. června, bude otevřena výstava fotografií z tradiční česko-slovenské soutěže "Zlatý jelen Slávy Štochla." Do soutěže se mohl přihlásit každý fotograf žijící v ČR nebo SR bez ohledu na členství v myslivecké organizaci či fotografickém klubu. V letošním roce byly vyhlášeny následující čtyři kategorie: "Savci", "Ptáci", "Ostatní živočichové" a "Ze života myslivců". V srpnu se výstava z Ohrady přestěhuje do partnerského Poľovníckého múzea vo Svätom Antone na Slovensku.

Sláva (Jaroslav) Štochl (1913 – 1990) byl významný český fotograf, jenž nalézal inspiraci zejména v živé přírodě. Jeho mottem bylo: "Ulovit a nechat žít". Soutěž, jež dnes nese jeho jméno, byla založena v roce 1986.

Pořadateli výstavy jsou NZM Ohrada – Muzeum lesnictví, myslivosti a rybářství, Českomoravská myslivecká jednota a časopis Myslivost.

Otevírací doba a vstupné

zde

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Barvám Neutečeš 2024 - České Budějo…

04.05.2024 - 04.05.2024
Sokolský ostrov

Zažij nejbarevnější běh svého života!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 4. prosinec

Dnes má svátek Barbora

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete