Statistika našeho portálu

  • 96 281 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Zvánovický masopust

16.02.2013 Zvánovice

Pojďte si společně s námi užít Masopustní veselí!Okrašlovací spolek Zvánovice o.s. pořádá ve spolupráci s Obcí Zvánovice 2. Zvánovický masopust. Na návštěvníky čekají nejen vepřové pochoutky, ale také množství sladkých a slaných dobrot včetně masopustních koblih. V doprovodném programu vystoupí mj. harmonikář Pepíno, přijedou i VIP hosté."Na loňském prvním ročníku jsme zaznamenali velkou účast.…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zvánovice
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Praha-východ
Obec
Zvánovice

Fotogalerie k článku

Pojďte si společně s námi užít Masopustní veselí!


Okrašlovací spolek Zvánovice o.s. pořádá ve spolupráci s Obcí Zvánovice 2. Zvánovický masopust. Na návštěvníky čekají nejen vepřové pochoutky, ale také množství sladkých a slaných dobrot včetně masopustních koblih. V doprovodném programu vystoupí mj. harmonikář Pepíno, přijedou i VIP hosté.

"Na loňském prvním ročníku jsme zaznamenali velkou účast. Přijelo hodně lidí nejen z okolních vesnic, ale z celé České republice, např. od Jindřichova Hradce, z Českých Budějovic, z Krkonoš, z Klatov… A všem se Zvánovický masopust moc líbil,” vzpomíná na první ročník akce jedna z organizátorek Eva Skuhrovcová a dodává: "Na začátku jsme si řekli, že chceme obnovit zaniklé tradice a zvyky, pomoci ke vzájemnému setkávání lidí a vzbudit tak v našich sousedech jakousi sounáležitost k malé obci, v níž všichni společně žijeme.”

Na návštěvníky čeká tradiční masopustní průvod, v jehož čele půjde harmonikář Pepíno. Připravena je spousta soutěží, např. o nejoriginálnější masopustní maškaru nebo pivo na ex. Svou roli sehraje také nazdobený obecní žebřiňák, coby improvizované jeviště. Zvánovické masopustní menu má přijet ochutnat známá herečka Naďa Konvalinková a její kolega Patrik Rozehnal, kteří spolu již několik let natáčejí pro Český rozhlas pořad o vaření Pochoutky. Dle kuloárních informací chystá cestu do Zvánovic i moderator Eduard Hrubeš.

 

Podrobný bohatý program zobrazíte také kliknutím na obrázek.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 25. říjen

Dnes má svátek Beáta

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete