Statistika našeho portálu

  • 102 525 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Zvonkový adventní vlak - České Budějovice Netolice

08.12.2013 České Budějovice

S blížícími se Vánocemi přichází čas na klidné a romantické večery. A jeden takový můžete prožít 8. prosince 2013 v adventním Zvonkovém vlaku Českých drah na trati České Budějovice-Netolice. Zvláštní motorový vlak pojede z Českých Budějovic do Netolic, kam vlaky již běžně nejezdí. V Netolicích půjde zvonkový průvod z nádraží na náměstí, kde nás čeká zajímavý program. Přijede paní Zima, ohřejeme…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

S blížícími se Vánocemi přichází čas na klidné a romantické večery. A jeden takový můžete prožít 8. prosince 2013 v adventním Zvonkovém vlaku Českých drah na trati České Budějovice-Netolice.


Zvláštní motorový vlak pojede z Českých Budějovic do Netolic, kam vlaky již běžně nejezdí. V Netolicích půjde zvonkový průvod z nádraží na náměstí, kde nás čeká zajímavý program. Přijede paní Zima, ohřejeme se punčem a pobavíme se na netolickém historickém náměstí.

Vyhřátý Zvonkový vlak nás večer odveze zpět do Českých Budějovic.

Každý cestující obdrží malý dárek od Českých drah a Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra.

Akce je pořádána v rámci Zvonkových průvodů Jihočeského pohádkového království.

Jízdní řád vlaku

Zvonkový vlak
Tam Stanice Zpět
15.22 České Budějovice 19.26
x15.26 České Budějovice sev. zast. x19.22
15.35 Hluboká nad Vltavou 19.17
15.45 Zliv 19.09
x15.50 Zbudov x19.04
15.56 Dívčice 19.01
x16.03 Libějovice x18.49
x16.07 Malovice u Netolic x18.46
x16.11 Holečkov x18.43
x16.14 Netolice zast. x18.40
16.18 Netolice 18.36
x zastávka na znamení

Jízdné

- Jednotné zpáteční jízdné: 90 Kč bez ohledu na věk
- Děti do 18 let, které budou mít zvonek cestují zdarma!

Rezervace:

Vzhledem k omezené kapacitě je rezervace žádoucí. Rezervujte, prosím, na telefonním čísle: 972 544 691, nebo na e-mailu: jiznicechy@cd.cz

Aktuální informace jsou umisťovány na www.cd.cz/jiznicechy v části Nostalgické a zvláštní vlaky.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Hypnotizér v Budějovicích | listopa…

03.11.2024 - 03.11.2024
Senovážné nám. 2, 370…

Přijďte se uvolnit a prožít si něco velice výjimečného na představení HYPNOTIZÉR!

Královský košt České Budějovice 2024

16.11.2024 - 16.11.2024
Clarion Congress Hotel…

Největší pultová degustace českých a moravských vín.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 15. červen

Dnes má svátek Vít

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete