Statistika našeho portálu

  • 94 513 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Zvonkový adventní vlak - České Budějovice Netolice

08.12.2013 České Budějovice

S blížícími se Vánocemi přichází čas na klidné a romantické večery. A jeden takový můžete prožít 8. prosince 2013 v adventním Zvonkovém vlaku Českých drah na trati České Budějovice-Netolice. Zvláštní motorový vlak pojede z Českých Budějovic do Netolic, kam vlaky již běžně nejezdí. V Netolicích půjde zvonkový průvod z nádraží na náměstí, kde nás čeká zajímavý program. Přijede paní Zima, ohřejeme…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

S blížícími se Vánocemi přichází čas na klidné a romantické večery. A jeden takový můžete prožít 8. prosince 2013 v adventním Zvonkovém vlaku Českých drah na trati České Budějovice-Netolice.


Zvláštní motorový vlak pojede z Českých Budějovic do Netolic, kam vlaky již běžně nejezdí. V Netolicích půjde zvonkový průvod z nádraží na náměstí, kde nás čeká zajímavý program. Přijede paní Zima, ohřejeme se punčem a pobavíme se na netolickém historickém náměstí.

Vyhřátý Zvonkový vlak nás večer odveze zpět do Českých Budějovic.

Každý cestující obdrží malý dárek od Českých drah a Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra.

Akce je pořádána v rámci Zvonkových průvodů Jihočeského pohádkového království.

Jízdní řád vlaku

Zvonkový vlak
Tam Stanice Zpět
15.22 České Budějovice 19.26
x15.26 České Budějovice sev. zast. x19.22
15.35 Hluboká nad Vltavou 19.17
15.45 Zliv 19.09
x15.50 Zbudov x19.04
15.56 Dívčice 19.01
x16.03 Libějovice x18.49
x16.07 Malovice u Netolic x18.46
x16.11 Holečkov x18.43
x16.14 Netolice zast. x18.40
16.18 Netolice 18.36
x zastávka na znamení

Jízdné

- Jednotné zpáteční jízdné: 90 Kč bez ohledu na věk
- Děti do 18 let, které budou mít zvonek cestují zdarma!

Rezervace:

Vzhledem k omezené kapacitě je rezervace žádoucí. Rezervujte, prosím, na telefonním čísle: 972 544 691, nebo na e-mailu: jiznicechy@cd.cz

Aktuální informace jsou umisťovány na www.cd.cz/jiznicechy v části Nostalgické a zvláštní vlaky.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Noc vědců - České Budějovice

27.11.2020 - 27.11.2020
České Budějovice

Noc vědců, akce oživující v jeden večer stovky vědeckých budov, do kterých se běžný smrtelník nedostane. Návštěvníci…

Borůvkobraní - Borovany

10.07.2021 - 11.07.2021
Borovany

Ojedinělá gastronomicko-kulturní akce, kde se vše točí kolem borůvek: divadelní vystoupení, folklorní soubory, jarmark…

Balet: "Šípková Růženka" - České Bu…

24.01.2021 - 24.01.2021
divadelní sál

Baletní představení “Šípková Růženka” (Balet o dvou dějstvích na hudbu P. I. Čajkovského) Nemá smysl znovu opakovat…

Balet: Labutí jezero - České Budějo…

24.01.2021 - 24.01.2021
České Budějovice

Skupina sjednotila mladé a talentované umělce z nejlepších divadel v Sankt-Petěrbugu.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 23. listopad

Dnes má svátek Klement

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete