Statistika našeho portálu

  • 94 299 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 186 Míst a památek

Zaslat.cz chystá revoluci na poštovním trhu

Brno

Už žádné fronty na poště. Revoluce v posílání balíků je tu. „Tohle mě už vážně nebaví“ říkáte si, zatímco stojíte ve frontě a čekáte na odeslání svého balíku. Paní vedle vás se zlobí, že jí balík zase nebyl doručen, ačkoli byla celý den doma. Kdekdo tu pokašlává a vy přemýšlíte, kdy sem půjdete příště, abyste se vyhnuli frontám. Tak tuhle situaci na poště známe snad všichni.

Fotogalerie k článku

Příště už sem ale vůbec chodit nemusíte. Už vás nečekají žádné nekonečné fronty. Je tu naprostá revoluce v posílání balíků! Je tu online služba Zaslat.cz.

Revoluce v pohodlnosti

V pohodlí domova nebo kanceláře si vyberete tu nejlepší nabídku našich přepravců, jejichž služby pro vás porovnáme. Stačí zadat odkud, kam a co chcete zaslat, bez nutné registrace i bez podacího lístku. Štítek s adresou nemusíte vyplňovat a lepit, přiveze ho sám přepravce. Balík zabalíte a kurýr vám ráno v den vyzvednutí pošle SMS zprávu s časovým intervalem, ve kterém si ho vyzvedne přímo u vás doma nebo v kanceláři.. Stejně tak i doručí zásilku – v daný čas a před první vchodové dveře na zadanou adresu.

Celá objednávka vám zabere jen pár minut, nikde nečekáte a věnujete se své domácnosti, rodině nebo práci. Je to tak jednoduché.

Pokud posíláte častěji, zaregistrujte se na Zaslat.cz a vytvořte si svůj účet. Zadejte si zde potřebné údaje pro vaši fakturu, různé adresy svozu a doručení, a tím si do budoucna ušetřete čas při jejich opakovaném použití.

Všechny služby Zaslat.cz můžete mít neustále po ruce. Stačí si stáhnout naši mobilní aplikaci do vašeho mobilního zařízení a využívat kdykoli a kdekoli.

Doručíme pro vás všechno! Tedy skoro všechno. Samozřejmě existuje zboží vyloučené z přepravy, které z bezpečnostních a jiných důvodů nelze vozidly našich kurýrů doručovat. Jeho přehled najdete na stránce zboží vyloučené z přepravy.

Revoluce v rychlosti

Váš balík bude v České republice doručený do 2. dne od jeho předání přepravci.
Ať už balík posíláte nebo na něj čekáte, můžete svou zásilku sledovat online díky přidělenému unikátnímu kódu. Dozvíte se tak, kdy a kde byla zásilka podána, kde byla přeložena, kdy bude doručena a kdo ji převzal. To celé jen za dva pracovní dny.

Doručení do dvou dnů je pro nás standard, protože víme jak na to a na naše přepravce je spoleh. Naopak naše konkurence z úsporných důvodů od této rychlosti upouští a chystá se doručovat až za tři dny.

Revoluce cenová

Cenu přepravy balíku si vybíráte vy. Z naší přehledné nabídky si zvolíte přepravce a hned víte cenu, za jakou bude váš balík doručený. Cena poslání balíku je závislá právě na zvoleném přepravci, místě odkud a kam chcete zásilku doručit a její váze.

V online rozhraní Zaslat.cz najdete přehledné porovnání všech cenových nabídek dopravců, ale také možnosti připojištění vaší zásilky. Přitom většina našich přepravců pojišťuje zásilky do určité částky zcela automaticky a bez příplatku.

A co na službě Zaslat.cz oceňují naši zákazníci?

Především to, jak vše jde hladce a bez problémů. Oceňují přehledné srovnání cenové nabídky přepravy, perfektní a rychlou službu pro zákazníka, pohodlné a spolehlivé sledování zásilky, komunikaci a ochotu na straně dopravců.

 

Přejít na Zaslat.cz ».

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Metody výslechu a získávání informa…

30.09.2020 - 30.09.2020
Univerzitní Kino Scala,…

Chcete vědět, jak vyšetřovatelé čtou mysli a jak se dostávají k pravdě? Pro velký zájem přidáváme ještě jednu možnost…

Minimalistický festival Stačí málo …

03.10.2020 - 03.10.2020
Veveří

Máte na míň! Zatímco se v dnešním zrychleném světě většina lidí zaměřuje na výkon a kvantitu, my věříme minimalismu a…

Mezinárodní strojírenský veletrh - …

05.10.2020 - 09.10.2020
Veletrhy Brno,…

Osobnosti a vynálezy představí Brno na Mezinárodním strojírenském veletrhu.

Milena Fucimanová: Hnízda v octu - …

15.10.2020 - 15.10.2020
Kobližná 4, Brno

Vernisáž a křest nově vydané knihy v podání Divadla hudby a poezie Agadir

« zpět na seznam položek

Sdílet

středa 30. září

Dnes má svátek Jeroným

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete